User Menu Search
Close
Świąteczny klimat na Orła Białego
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Świąteczny klimat na Orła Białego

18.12.23 g. 18 Miedź - Termalica

Za oknami śnieg, za niespełna tydzień Mikołaj, coraz śmielej myślimy o świątecznych prezentach. Miedź już dzisiaj przygotowała dla swych sympatyków niespodziankę. Bilety na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (poniedziałek, 18 grudnia, godz. 18) w przedsprzedaży do niedzieli 17 grudnia zakupicie za pół ceny! Mało tego, mikołajki to czas, kiedy prezentami sprawiamy radość przede wszystkim najmłodszym członkom rodziny. Najmłodszym przedstawicielom zielono-niebiesko-czerwonej rodziny (osobom poniżej 18 roku życia) Miedzianka w przedsprzedaży w Strefie Miedzi oferuje bilet za 1 zł! Startujemy 1 grudnia od godz. 9:00.
Święta to czas, gdy wszyscy członkowie rodziny wspólnie gromadzą się w domu, by radośnie spędzać czas w swoim gronie. Nie inaczej będzie na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy, który jest naszym domem - domem wszystkich kibiców Miedzi! Ostatnie spotkanie w roku kalendarzowym to moment, gdy możemy podziękować sobie za wspólnie przeżywane emocje w kończącej się rundzie. W naszym domu nie zabraknie też miejsca dla nieznajomego gościa - to świetna okazja, byście zabrali ze sobą na mecz kogoś, kto do tej pory nie zaznał jeszcze smaku wspaniałej atmosfery naszego stadionu. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto. Wspólnie o to zadbajmy. Cała Miedź zawsze razem!

Zwykle tuż po wigilijnej wieczerzy obdarowujemy się prezentami. Miedź prezent dla kibiców wręcza jeszcze przed daniem głównym, którym będzie mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (poniedziałek, 18 grudnia, godz. 18). W przedsprzedaży (do niedzieli 17 grudnia 2023 roku) bilety na zawody zakupicie za pół ceny! Mikołajki to czas, kiedy prezentami szczególną radość sprawiamy najmłodszym. Dla tych przedstawicieli zielono-niebiesko-czerwonej rodziny (dla osób poniżej 18 roku życia) Miedzianka, w przedsprzedaży tylko w Strefie Miedzi, oferuje bilet za 1 zł!

Przedsprzedaż biletów na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza rusza w piątek 1 grudnia od godz. 9:00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z drużyną "Słoni" zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Zwłaszcza teraz, gdy do 17 grudnia wejściówki zakupicie za pół ceny! Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
Drukuj
923

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top