User Menu Search
Close
Świetna zabawa przed meczem z ŁKS-em!
Arka Gdynia
/ Kategorie: Arka Gdynia

Świetna zabawa przed meczem z ŁKS-em!

Arkowcy!
Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź odbył się w piątek, 26 maja 2023 roku. Przygotowania do tego meczu rozpoczęły się już w lutym, kiedy odbyło się pierwsze spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki. Im bliżej meczu, tym coraz mocniej było czuć pozytywna "pompkę"...

Akcja Misie.
Pierwsza tego typu akcja naszym zdaniem wyszła znakomicie i przerosła najśmielsze oczekiwania – jesteście wielcy. Mega szacunek dla głównego motoru napędowego tej akcji, pana Marcina.

Dzień dziecka.
W tym dniu obchodziliśmy także Żółto Niebieski Dzień Dziecka. W ramach projektu Kibice Razem Arka Gdynia wraz z Klubem Arka Gdynia i naszym sponsorem firmą ForBET przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieciaków przed meczem. Czekała na nich m.in. strefa strefa sportowa z zawodnikami, wata cukrowa, popcorn, dmuchaniec, malowanie twarzy, gry i zabawy, warsztaty z malowania transparentu oraz świetnie przygotowana merytorycznie i z cudownym podejściem do dzieci ekipa z Centrum Ratownictwa, którzy przeprowadzili zajęcia z pierwszej pomocy. Podziękowania również dla ekipy z działu sportu Gdyńskiego Centrum Sportu.

Fan Cluby.
Na osobny akapit zasługują nasze Fan Cluby z Gniewina, Powiatu Puckiego, Wejherowskiego oraz cały Półwysep Helski którzy od kilku tygodni przygotowywali liczny przyjazd. Na meczu pojawili się w ponad 1100 osób (!) co wymagało wielu poświeceń logistycznych i czasowych... działając Ku Chwale Wielkiej, Zjednoczonej Arki!

Piłkarsko.
Do 70 minut nasz zespół zespół pozytywnie zaskoczył. Tak grającą drużynę powinniśmy zawsze oglądać w Gdyni. Była charakterna i walcząca. Gdyby tak nasze spotkania wyglądały od początku sezonu nikt do zawodników niemiałby pretensji, a dziś bylibyśmy w innym miejscu.
Do końca rozgrywek pozostał prawdopodobnie jeden mecz, a nam pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia w klubowych gabinetach.

Tylko Arka Gdynia!

 

Projekt Kibice Razem Arka Gdynia współfinansowany jest ze środków miasta Gdynia.

Drukuj
609

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top