Świąteczny prezent od piłkarzy !

Liga

W ostatnim meczu piłkarskiej Ekstraklasy w 2020 roku, zawodnicy Jagiellonii pokonali na własnym boisku Górnik Zabrze 1-0.
Decydującą bramkę dla gospodarzy zdobył na początku drugiej połowy Jesus Imaz.
W pierwszej połowie więcej z gry mieli goście jednak nie potrafili tego udokumentować.
W drugiej połowie mecz był wyrównany i to Jagiellonia strzeliła jedynego gola w tym meczu, zapewniając dobre humory przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.
Teraz czeka nas lekko ponad miesiąc przerwy.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - GÓRNIK ZABRZE 1:0 (0:0)
Bramka: Imaz 52'

Jagiellonia: 55. Xavier Dziekoński – 38. Paweł Olszewski, 17. Ivan Runje, 25. Bogdan Tiru, 27. Bartłomiej Wdowik, 10. Maciej Makuszewski, 26. Martin Pospisil, 6. Taras Romanczuk (k.), 13. Fedor Cernych, 11. Jesus Imaz, 21. Jakov Puljić
Górnik: 84. Martin Chudy - 23. Giannis Massouras, 27. Adrian Gryszkiewicz, 14. Michał Koj (k.), 2. Przemysław Wiśniewski, 64. Erik Janza, 6. Roman Prochazka, 20. Daniel Ściślak, 17. Bartosz Nowak, 24. Alex Sobczyk, 9. Jesus Jimenez