User Menu Search
Close
19 edycja Żółto-Niebieskiego Mikołaja!
Arka Gdynia
/ Kategorie: Arka Gdynia

19 edycja Żółto-Niebieskiego Mikołaja!

"Żółto-niebieski Mikołaj" to jedna z flagowych inicjatyw społeczności kibiców Arki Gdynia, która przerodziła się w piękną tradycję.

"Żółto-niebieski Mikołaj" to jedna z flagowych inicjatyw społeczności kibiców Arki Gdynia, która przerodziła się w piękną tradycję. Początek akcji, to rok 2004.


Co roku w okresie świąteczno-noworocznym, dzięki prowadzonym aukcjom i zbiórkom pieniędzy, dzięki wsparciu naszych emigrantów i ludzi morza, obdarowujemy prezentami szpitalne oddziały dziecięce, domy dziecka i specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, hospicja. W poprzednich latach Mikołaj był obecny nie tylko w Gdyni, ale też w Tczewie, Rumi, Wejherowie, Pucku, Kościerzynie, Kartuzach, Lęborku.


Na prezenty w tej akcji wydaliśmy już setki tysięcy złotych! Rozdaliśmy niezliczoną ilość sprzętu RTV i AGD, specjalistycznego wyposażenia dla szpitali, książek, maskotek, słodyczy, gadżetów, sfinansowaliśmy przejazdy, posiłki i pobyt dzieci w Aquaparku i Parku Rozrywki, dorzuciliśmy się do remontu pokoju malutkiej dziewczynki chorej na raka, zakupu laptopa, kupiliśmy też rower stacjonarny i wiele, wiele innych rzeczy.


W tym roku kolejny raz chcemy chcemy wesprzeć lokalne hospicja Bursztynową Przestań oraz Hospicjum św. Wawrzyńca, domy dziecka, najmłodszych pacjentów w szpitalach, Arkowców potrzebujących naszego wsparcia.
Drukuj
1721

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top