User Menu Search
Close
6 celów strategicznych
Polonia Warszawa
/ Kategorie: Polonia Warszawa

6 celów strategicznych

Bardzo ważne i piękne słowa Gregoire Nitot ! 👏❤️

Nowy inwestor Polonii zamieścił dzisiaj na swoim blogu tekst bardzo ważny dla całej społeczności polonijnej. Wstęp obejmuje krótki rys historyczny i uznanie dla Polonii, ale już kolejne kwestie dotyczą przyszłości naszego klubu.

Misja, cele i plany ich realizacji są dla nas bardzo obiecujące. Oby udało się je wprowadzić w życie i iść do przodu z podniesioną głową.

Cytujemy Pana Nitot:

„6 celów strategicznych

1. Stabilność finansowa:

Naszym głównym celem jest utrzymanie stabilności finansowej. Bez niej nie da się zrealizować naszej misji, osiągnąć celów strategicznych, pozyskać dobrych zawodników ani zbudować silnej drużyny piłkarskiej. Aby zapewnić stabilność finansową Polonii Warszawa, trzeba sprawić by klub czerpał zyski z kibiców i ich działań, w tym ze sprzedaży biletów, gadżetów i cateringu w dni meczowe.

2. Wygrywanie:

Walka o jak najlepsze wyniki i zwycięstwa nad naszymi rywalami, których szanujemy, ponieważ są oni dla nas inspiracją i motywacją do jeszcze cięższej pracy i doskonalenia się każdego dnia.

3. Powiększenie społeczności naszych kibiców: Dążymy do zwiększenia liczby kibiców i sympatyków Klubu.

4. Promowanie naszych wartości: Nasze wartości są naszym kompasem moralnym - pracownicy i zawodnicy postępują zgodnie z nimi każdego dnia. Dołożymy wszelkich starań, aby nasi kibice też je przyjęli, ponieważ chcemy, aby piłka nożna dostarczała pozytywnych emocji, a stadion był bezpiecznym miejscem dla wszystkich bez wyjątku.

5. Rozwijanie pasji do sportu w młodych ludziach: Rozwinięcie Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa dla dzieci i młodzieży, niezależnie od ich umiejętności i statusu materialnego. Nauczymy ich jak grać w piłkę nożną, przekażemy nasze wartości i rozwiniemy w nich sportową postawę.

6. Budowanie dumy narodowej w oparciu o sport:

Naszym dalekosiężnym marzeniem jest zbudowanie najlepszej drużyny piłkarskiej w Polsce, z której mieszkańcy Warszawy i całego kraju będą dumni. Chcemy, aby Polonia Warszawa rywalizowała z najlepszymi drużynami w Europie, a marka Polonia była znana na całym świecie, a dzięki świetnym wynikom i pozytywnym wartościom zwiększyła się rozpoznawalność naszego kraju za granicą”.

🖤 We wspaniały słowach @Gregoire Nitot 10 podstawowych wartości, którymi chce się kierować w prowadzeniu Polonii:

1. Entuzjazm i pozytywna energia

2. Uczciwość

3. Duch walki i ambicja

4. Skromność i pokora

5. Duma

6. Solidarność

7. Duch zespołu

8. Tolerancja, równość i szacunek

9. Transparentność i odwaga

10. Zaufanie i swoboda

Jak wam się podobają założenia Pana Nitot?

Nam bardzo👏👏

Drukuj
1893

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top