Wielkie emocje do końca !

Liga

Wiele emocji dostarczył w piątkowy wieczór mecz Jagiellonii z Legią Warszawa.
Na trybunach Stadionu Miejskiego w Białymstoku zasiadło prawie 16 tysięcy kibiców, którzy mieli na prawdę co oglądać.
Pierwsza część spotkania przebiegła spokojnie. Obie drużyny stworzyły sytuację do strzelenia bramki, jednak piłka do siatki nie wpadła.
Druga połowa rozpoczęła się szczęśliwie dla gospodarzy, który w 48 minucie wyszli na prowadzenie.
W 70 minucie wyrównali goście ale parę minut później Jagiellończycy byli znów na prowadzeniu po bramce z karnego Imaza.
Niestety 5 minut przed końcem goście trafili do siatki Jagi i mecz zakończył się remisem 2-2.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 2:2 (0:0)
Bramki: Israel Puerto 48’, Jesús Imaz 76’ (k) – Tomáš Pekhart 70’, Michał Pazdan 85’ (s)

Jagiellonia: 33. Zlatan Alomerović – 25. Bogdan Țîru, 4. Israel Puerto, 2. Michał Pazdan, 5. Bojan Nastić – 27. Bartłomiej Wdowik, 23. Karol Struski (78′ 10. Fedor Černych), 6. Taras Romanczuk, 32. Miłosz Matysik (46′ 26. Martin Pospíšil), 15. Diego Carioca (32′ 14. Tomáš Přikryl) – 28. Marc Gual (7′ 11. Jesús Imaz; 78′ 13. Andrzej Trubeha).
Legia: 31. Cezary Miszta – 29. Lindsay Rose, 14. Ihor Charatin, 4. Mateusz Wieteska, 3. Mateusz Hołownia (53′ 21. Rafael Lopes) – 13. Paweł Wszołek, 99. Bartosz Slisz, 16. Jurgen Çelhaka (67′ 20. Ernest Muçi), 27. Josué, 39. Maciej Rosołek (67′ 77. Benjamin Verbič) – 9. Tomáš Pekhart.