User Menu Search
Close
Adam Nocoń odpowiedział na pytania
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Adam Nocoń odpowiedział na pytania

Ponad godzinę trener Odry rozmawiał z kibicami o przyszłości klubu

Juz po raz drugi, przed rundą wiosenną w opolskim ośrodku Kibice Razem miało miejsce spotkanie trenera Odry - Adama Noconia z fanami opolskiego klubu sportowego.
Podczas spotkania trener odpowiedział na pytania dotyczące reprezentacji Polski wyrażając się z nadzieją o przebiegu barażów na Euro i wyrażając wiarę w występ Polaków na niemieckich boiskach.
Ale większośc pytań dotyczyła Odry, jej zawodników i przyszłości klubu. Dowiedzieliśmy się więc jakie sa perspektywy powrotu po kontuzji dwóch waznych zawodników, kto doznał urazu podczas zimowych przygotowań, co było powodem spadku formy drużyny w drugiej połowie rundy i jak prezentują się nasi wychowankowie.
Nie zabrakło też pytań o przebieg sparingów i wyciągnięte z nich wnioski oraz psychologię sportu i podejście do zawodników.
Ważnym aspektem było też wyciagnięcie informacji o planowanych ruchach transferowych, omówienie wzmocnień i zawodników którzy byli testowani w przerwie zimowej.
Na koniec trener odpowiedział na pytanie czemy nie podchodzi do kibiców po wygranych meczach, jak widzi szanse Odry na powrót do ekstraklasy oraz kilka szybkich pytań tak lub nie.

Dziękujemy trenerowi za odpowiedź na nasze zaproszenie, władzom klubu za umozliwienie organizacji takiego spotkania, a wszystkim obecnym za udział i zadane pytania.

Pełen zapis spotkania mozna znaleźc na fanpage'u klubowym:
Drukuj
426

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top