User Menu Search
Close
"Aplikacja Pogoń Szczecin"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Aplikacja Pogoń Szczecin"

Spieszymy z kolejnymi statystykami odnoszącymi się do działalności kibiców w portowej aplikacji. Tutaj, jak zawsze, nie sposób się nudzić, gdyż jesteście cały czas aktywni w tworzeniu społeczności Dumy Pomorza.

Aplikację zainstalowało dotychczas 5872 kibiców. Jest nas coraz więcej i mocno zbliżamy się do przekroczenia bariery 6000 apkowiczów. Na ten moment dokonaliście 1160 zakupów poprzez naszą funkcjonalność. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 5 808,96 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 164 687,60 zł.

Rekordzista od początku wdrożenia inicjatywy dokonał już 58 zakupów! Dziękujemy Panie Rafał! Nasz lider najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nim klasyfikuje się Pani Agnieszka z 53 transakcjami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 1782,62 zł. Kapitalny wynik jest autorstwa użytownika Bella Storia który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to nadal 12 780,72 zł.

Do Waszych ulubionych sklepów niezmiennie zaliczają się Allegro.pl, Pyszne.pl oraz MediaExpert. Tuż za podium jest Empik.com, a także RTV Euro AGD. W Allegro.pl dokonaliście już 821 transakcji! To też miejsce, które przyniosło nam najbardziej okazałą zwrotkę. Uzyskaliśmy 820,94 zł.

Drukuj
384

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top