User Menu Search
Close
Biało-Czarne "Światełko Pamięci"
Sandecja Nowy Sącz
/ Kategorie: Sandecja Nowy Sącz

Biało-Czarne "Światełko Pamięci"

Niebawem w dniach 1 i 2 listopada odwiedzimy groby swoich najbliższych. Będąc na Sądeckich nekropoliach, pamiętajmy również o tych, którzy część swojego życia poświęcili dla Sandecja Nowy Sącz, jako zawodnicy, działacze, kibice czy sponsorzy.

W tym roku po raz pierwszy na szerszą skalę, wraz z władzami Sandecja Nowy Sącz oraz kibicami Sandecji rozpoczynamy akcję "Biało-Czarne Światełko Pamięci". Naszym celem jest dotarcie do miejsc wiecznego spoczynku ludzi wiązanych za życia z Sandecją i w dowód pamięci i szacunku, pozostawienie symbolicznego zapalonego znicza wraz z biało-czarną flagą.

W najbliższych dniach odwiedzimy nowosądeckie nekropolie oraz te poza granicami miasta: Podegrodzie, Stary Sącz, Piwniczna, Andrzejówka, Krościenko nad Dunajcem, Kraków, Warszawa, Płock. Postaramy się dotrzeć wszędzie tam, gdzie udało nam się ustalić miejsce spoczynku ludzi związanych z klubem.

Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Miasta Nowego Sącza. Koordynatorem centralnym Programu KIBICE RAZEM jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Drukuj
848

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top