User Menu Search
Close
Bieg Kibolska Dycha
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Bieg Kibolska Dycha

Kibolska Dycha!

Jubileusz 100-lecia Kolejorza ma się powoli ku końcowi. Nie oznacza to jednak, że nie przewidzieliśmy żadnych aktywności jubileuszowych. Mamy dla Was jeszcze jedną – jak się nam wydaje – sporą, i bardzo miłą niespodziankę.

 Od kilku lat – dzięki działaniom Wiary Lecha – konsekwentnie wracamy do tradycji wielosekcyjności.
 Chcemy, aby każdy mógł uprawiać sport z kolejowym herbem na sercu. Obchody 100-lecia wydają się być idealnym momentem, by rozpocząć nową tradycję – Bieg Kibiców Kolejorza – Kibolską Dychę.

Wielu naszych  bardziej i mniej zagorzałych kibiców czynnie spędza wolny czas. Jedną z najpopularniejszych form utrzymania kondycji jest bieganie. Dlatego chcemy Was zachęcić do wzięcia udziału w naszym biegu. Chcemy podkreślić, że liczy się udział i walka z własnymi ograniczeniami a wynik sportowy jest kwestią drugorzędną.

Czy trzeba Was namawiać? 10 kilometrów – niecałe dwa okrążenia poznańskiej Malty – to dystans, który z całą pewnością każdy przebiegnie, przejdzie, a nawet przejedzie. Tak – przejedzie; bo my nie zapominamy przecież o naszych kibicach z niepełnosprawnością! Termin nie koliduje z żadnym meczem ani rozgrywanym u siebie, ani na wyjeździe. To doskonała okazja aby się spotkać i wspólnie świętować 101 urodziny Lecha Poznań. Właśnie tak, na sportowo.

Zachęcamy do tego, abyście przyszli z całymi rodzinami, kolegami, koleżankami, chłopakami, dziewczynami i kochankami, a nawet z psem (kaganiec i smycz jednak mocno wskazana!). Oferujemy Wam sportową zabawę na najwyższym poziomie. Trasa posiada licencję PZLA, w pakiecie startowym znajdziecie koszulkę sportową AdRunaLine Sports, pamiątkowy metalowy medal, a także drobne upominki od sponsorów.

Zapytacie nas czy warto? Oczywiście, że warto! Czasu na trening jest jeszcze sporo – to dla tych, którzy jeszcze nie biegali. Ci, którzy mają już jakieś doświadczenie – proponujemy pobicie życiówki, no bo gdzie najlepiej, jak nie wśród swoich znajomych ze stadionu? Ważna informacja dla wszystkich uczestników – herb na sercu daje +19 do wytrzymałości i +22 do prędkości – także, nic tylko startować!

Drukuj
735

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top