User Menu Search
Close
Cała Miedź zawsze razem !
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Cała Miedź zawsze razem !

Razem możemy wszystko !

Cała Miedź zawsze RAZEM !

To hasło, które od dzisiaj do odwołania będzie mocno utrwalane w social mediach związanych z naszym ośrodkiem. Powód? Postanowiliśmy wystartować z akcją, która ma na celu wesprzeć finansowo Miedź, ale również pokazać, że w trudnych chwilach MY KIBICE jesteśmy gotowi bezinteresownie dać coś od siebie. Udowodnić, ze w tych ciężkich czasach zależy nam na naszym kochanym klubie. Poprzez takie działanie chcemy pokazać właścicielowi, piłkarzom, sztabowi trenerskiemu, że MY KIBICE jesteśmy całym sercem RAZEM z nimi. Oni już udowodnili swoje zaangażowanie. Udowodnili, że Miedź jest dla piłkarzy, trenerów czymś więcej niż zwykłą codzienną pracą. Poprzez zgodę na obniżkę swoich pensji pokazali, że Miedź dla każdego z nich to nie tylko kolejna piłkarska przygoda. Teraz Panowie i Panie czas na nas! Czas na to, abyśmy i my pokazali czym dla nas jest Miedź Legnica. Dla nas prawdziwych kibiców, dla których ten klub jest sensem życia!

I tak na początek wpadliśmy na pomysł, aby zrezygnować z odbioru pieniędzy za wcześniej wykupione karnety. Mały gest, ale przy zaangażowaniu wszystkich 2 tysięcy osób, które wykupiły wejściówki na rundę wiosenną obecnego sezonu da nam całkiem przyzwoitą sumę. Sumę, za którą właściciel Miedzi będzie mógł opłacić pensje dla naszych kilku piłkarzy, pracowników klubu bądź uregulować bieżące rachunki za wynajem obiektów sportowych. Niby nie dużo, ale jednak. Czy to się uda zależy tylko i włącznie od nas kibiców. Naszym skromnym zdaniem każdy kto ma Miedź w sercu zaakceptuje nasz pomysł i dołączy do tej akcji. Wystarczy, że zrezygnujecie z odbioru pieniędzy za wcześniej wykupione karnety. Niby nic wielkiego, ale jeżeli każdy podejdzie do tego z sercem to naprawdę może się to udać …

Podsumowując. Wiemy i zdajemy sobie doskonale sprawę jak wygląda obecnie sytuacja w naszym kraju. Jest ciężko i pewnie będzie jeszcze ciężej. Ale ten mały gest jest naszym obowiązkiem. My liczymy na was, że udowodnicie przede wszystkim właścicielowi Miedzi Panu Andrzejowi Dadełło, że w trudnych chwila może liczyć na wsparcie kibiców. Niech wie, że jesteśmy z nim, z piłkarzami i że Miedź dla nas to coś więcej niż zwykły klub. Niech wie, że dla legnickich fanów MIEDŹ TO SENS ŻYCIA!

Aby się udało ten post musi pójść daleko w świat. Dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Dlatego UDOSTĘPNIAMY GO DALEJ!

Jeżeli uważacie, że akcja ma sens i macie jakieś inne pomysły jak wspomóc Miedź w tych trudnych chwilach piszcie śmiało w komentarzach może akurat któryś z pomysłów będzie trafiony i w niedalekiej przyszłości ruszymy z tym, aby wprowadzić go w życie. Piszcie również w komentarzach kto zdecydował się dołączyć do naszej akcji,

DUŻO ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH I DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA NA STADIONIE! HEJ MIEDŹ!

Jesteśmy z wami Miedzianko jestesmy z wami !

#KibiceRazemML #RazemDlaMiedzi #MiedźLegnica

Drukuj
560

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top