User Menu Search
Close
Derby Gdyni, Arka II - Bałtyk
Arka Gdynia
/ Kategorie: Arka Gdynia

Derby Gdyni, Arka II - Bałtyk

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania rezerw Arki, które w najbliższą sobotę w ramach rozgrywek IV ligi podejmą Bałtyk Gdynia w derbach Miasta z Morza i Marzeń. Początek spotkania w sobotę o 11:00 na Narodowym Stadionie Rugby.

Podopiecznym Macieja Cieślika idzie w tym sezonie jak po grudzie. Po 18. kolejce drugi zespół żółto-niebieskich plasuje się na 15. lokacie w tabeli z bilansem 4 zwycięstw, 4 remisów i 12 porażek. W trzech kolejkach rozegranych na wiosnę Arkowcy wyglądali jednak zupełnie przyzwoicie - co prawda na inaugurację rundy przegrali na wyjeździe z rezerwami Raduni Stężyca 1:2, ale już w kolejnych tygodniach wygrywali: 1:0 z rezerwami Chojniczanki Chojnice na własnym boisku i 2:1 z Aniołami Garczegorze w delegacji. Bałtykowi wiedzie się w bieżącej kampanii lepiej - ,,kadłuby" w tym momencie znajdują się na 3. miejscu w tabeli, tracąc jednak aż siedem punktów do liderującego Jaguara Gdańsk. Na sobotnie starcie rezerwy Arki zostaną też wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu, co powinno znacznie podnieść jakość wyjściowej jedenastki. Czwartoligowe derby Gdyni zapowiadają się więc elektryzująco. Warto dać młodym Arkowcom konkretne wsparcie w dopingu - tym bardziej, że w I lidze w najbliższy weekend czeka nas przerwa reprezentacyjna.

Pierwszy gwizdek w sobotę o 11:00. Zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby. Wśród szumu fal i ostrych skał Arkę zawsze w sercu będę miał!
Drukuj
1724

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top