Dramatyczny mecz w Szczecinie

liga

Bardzo źle zaprezentowali się piłkarze Jagiellonii w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin, czego konsekwencją były 3 stracone bramki.
Zawodnicy Pogoni zdecydowanie przeważali na boisku już od pierwszych minut, stwarzając groźne okazje na zdobycie gola.
Już po 30 minutach prowadzili 1-0 po samobójczej bramce jednego z naszych obrońców.
Na początku drugiej połowie Portowcy zdobyli kolejną bramkę - tym razem po rzucie karnym, a w 69 minucie ustalili wynik spotkania.
Jaga zaprezentowała się na prawdę bardzo słabo.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
Bramki: Bodvar Bodvarsson 29' (s), Sebastian Kowalczyk 49' (k), Alexander Gorgon 69'

Pogoń: 1. Dante Stipica - 22. David Stec, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 15. Hubert Matynia - 18. Michał Kucharczyk (79' 61. Kacper Smoliński), 64. Kacper Kozłowski (67' 54. Maciej Żurawski), 8. Damian Dąbrowski (80' 28. Tomás Podstawski), 20. Alexander Gorgon (73' 14. Kamil Drygas), 27. Sebastian Kowalczyk - 10. Luka Zahović (73' 19. Adrian Benedyczak).

Jagiellonia: 96. Damian Węglarz - 38. Paweł Olszewski, 25. Bogdan Tiru (64' 8. Przemysław Mystkowski), 17. Ivan Runje, 3. Błażej Augustyn, 19. Bodvar Bodvarsson - 23. Fernan Lopez (46' 21. Jakov Puljić), 26. Martin Pospisil, 6. Taras Romanczuk, 15. Kris Twardek (64' 32. Mateusz Wyjadłowski) - 11. Jesús Imaz (87' 44. Krzysztof Toporkiewicz).