User Menu Search
Close
Duszyczki Cup 2023 - terminarz turniejów dla roczników 2012 i 2014
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Duszyczki Cup 2023 - terminarz turniejów dla roczników 2012 i 2014

Duszyczki Cup 2023

W sobotę, 9 grudnia odbędą się pierwsze dwa turnieje z cyklu Duszyczki Cup 2023. Na boisku Football Arena rywalizować będą zespoły z roczników 2012 i 2014. Łącznie wystąpią 34 drużyny.

DUSZYCZKI CUP 2023

TURNIEJ ROCZNIKA 2014

FAZA GRUPOWA

Grupa A

1. Orlik Kaźmierz
2. UKS Śrem
3. Przemysław Poznań
4. Avia Kamionki
5. AP Oborniki
6. APR III Poznań

Terminarz grupy A [czas gry – 1x10 min]

9:00 – Boisko A – Orlik Kaźmierz – UKS Śrem
9:00 – B – Przemysław Poznań – Avia Kamionki
9:00 – C – AP Oborniki – APR III Poznań
9:24 – A – Orlik Kaźmierz – Przemysław Poznań
9:24 – B – UKS Śrem – AP Oborniki
9:24 – C – Avia Kamionki – APR III Poznań
9:48 – A – Orlik Kaźmierz – Avia Kamionki
9:48 – B – UKS Śrem – APR III Poznań
10:00 – A – Przemysław Poznań – AP Oborniki
10:24 – A – Orlik Kaźmierz – AP Oborniki
10:24 – B – UKS Śrem – Avia Kamionki
10:36 – A – Przemysław Poznań – APR III Poznań
11:00 – A – Orlik Kaźmierz – APR III Poznań
11:00 – B – Avia Kamionki – AP Oborniki
11:12 – A – UKS Śrem – Przemysław Poznań

Grupa B

1. Orzeł Grzegorzew
2. APR Poznań
3. Wiara Lecha II Robakowo
4. Lider Swarzędz
5. Spójnia Białe Błota
6. Juventus Academy Bydgoszcz

Terminarz grupy B [czas gry – 1x10 min]

9:12 – Boisko A – Orzeł Grzegorzew – APR Poznań
9:12 – B – Wiara Lecha II Robakowo – Lider Swarzędz
9:12 – C – Spójnia Białe Błota – Juventus Academy Bydgoszcz
9:36 – A – Orzeł Grzegorzew – Wiara Lecha II Robakowo
9:36 – B – APR Poznań – Spójnia Białe Błota
9:36 – C – Lider Swarzędz – Juventus Academy Bydgoszcz
10:00 – B – Orzeł Grzegorzew – Lider Swarzędz
10:12 – A – APR Poznań – Juventus Academy Bydgoszcz
10:12 – B – Wiara Lecha II Robakowo – Spójnia Białe Błota
10:36 – B – Orzeł Grzegorzew – Spójnia Białe Błota
10:48 – A – APR Poznań – Lider Swarzędz
10:48 – B – Wiara Lecha II Robakowo – Juventus Academy Bydgoszcz
11:12 – B – Orzeł Grzegorzew – Juventus Academy Bydgoszcz
11:24 – A – APR Poznań – Wiara Lecha II Robakowo
11:24 – B – Lider Swarzędz – Spójnia Białe Błota

Grupa C

1. Korona Zakrzewo
2. Poznaniak Poznań
3. Maratończyk Brzeźno
4. Olympique Poznań
5. Wiara Lecha I Robakowo

Terminarz grupy C [czas gry – 1x12 min]

9:48 – Boisko C – Korona Zakrzewo – Poznaniak Poznań
10:02 – C – Maratończyk Brzeźno – Olympique Poznań
10:16 – C – Wiara Lecha I Robakowo – Korona Zakrzewo
10:30 – C – Poznaniak Poznań – Maratończyk Brzeźno
10:44 – C – Olympique Poznań – Wiara Lecha I Robakowo
10:58 – C – Korona Zakrzewo – Maratończyk Brzeźno
11:12 – C – Wiara Lecha I Robakowo – Poznaniak Poznań
11:26 – C – Olympique Poznań – Korona Zakrzewo
11:40 – B – Wiara Lecha I Robakowo - Maratończyk Brzeźno
11:40 – C – Poznaniak Poznań – Olympique Poznań

FAZA FINAŁOWA

• Liga Mistrzów – zespoły z 1. miejsc
• Liga Narodów – zespoły z 2. miejsc
• Liga Europy – zespoły z 3. miejsc
• Liga Konferencji – zespoły z 4. miejsc
• Liga Konferencji 2 – zespoły z 5. miejsc
• zespoły z 6. miejsc grupy A i B

[czas gry -1x12 min

11:36 – A – 6A – 6B
11:54 – A – 5A – 5B
11:54 – B – 4A – 4B
11:54 – C – 3A – 3B
12:08 – A – 2A – 2B
12:08 – B – 1A – 1B
12:08 – C – 5C – 5A
12:22 – A – 4C – 4A
12:22 – B – 3C – 3A
12:22 – C – 2C – 2A
12:36 – A – 1C – 1A
12:36 – B – 5B – 5C
12:36 – C – 4B – 4C
12:50 – A – 3B – 3C
12:50 – B – 2B – 2C
12:50 – C – 1B – 1C

TURNIEJ ROCZNIKA 2012

FAZA GRUPOWA

Grupa A

1. Korona Stróżewo
2. Poznaniak Poznań
3. Junior Koziegłowy
4. APR Kalisz
5. Talent Poznań
6. Lider Swarzędz

Terminarz grupy A [czas gry – 1x10 min]

14:00 – Boisko A – Korona Stróżewo – Poznaniak Poznań
14:00 – B – Junior Koziegłowy – APR Kalisz
14:00 – C – Talent Poznań – Lider Swarzędz
14:24 – A – Korona Stróżewo – Junior Koziegłowy
14:24 – B – Poznaniak Poznań – Talent Poznań
14:24 – C – APR Kalisz – Lider Swarzędz
14:48 – A – Korona Stróżewo – APR Kalisz
14:48 – B – Poznaniak Poznań – Lider Swarzędz
15:00 – A – Junior Koziegłowy – Talent Poznań
15:24 – A – Korona Stróżewo – Talent Poznań
15:24 – B – Poznaniak Poznań – APR Kalisz
15:36 – A – Junior Koziegłowy – Lider Swarzędz
16:00 – A – Korona Stróżewo – Lider Swarzędz
16:00 – B – APR Kalisz – Talent Poznań
16:12 – A – Poznaniak Poznań – Junior Koziegłowy

Grupa B

1. Korona Zakrzewo
2. APR I Poznań
3. UKS 17 Baranowo
4. Sparks Poznań
5. Olympique Poznań
6. Suchary Suchy Las

Terminarz grupy B [czas gry – 1x10 min]

14:12 – Boisko A – Korona Zakrzewo - APR I Poznań
14:12 – B – UKS 17 Baranowo – Sparks Poznań
14:12 – C – Olympique Poznań – Suchary Suchy Las
14:36 – A – Korona Zakrzewo – UKS 17 Baranowo
14:36 – B – APR I Poznań – Olympique Poznań
14:36 – C – Sparks Poznań – Suchary Suchy Las
15:00 – B – Korona Zakrzewo – Sparks Poznań
15:12 – A – APR I Poznań – Suchary Suchy Las
15:12 – B – UKS 17 Baranowo – Olympique Poznań
15:36 – B – Korona Zakrzewo – Olympique Poznań
15:48 – A – APR I Poznań – Sparks Poznań
15:48 – A – UKS 17 Baranowo – Suchary Suchy Las
16:12 – B – Korona Zakrzewo – Suchary Suchy Las
16:24 – A – APR I Poznań – UKS 17 Baranowo
16:24 – B – Sparks Poznań – Olympique Poznań

Grupa C

1. Lotnik Poznań
2. APR II Poznań
3. Olimpia Plewiska
4. Przemysław Poznań
5. Avia Kamionki

Terminarz grupy C [czas gry – 1x12 min]

14:48 – Boisko C – Lotnik Poznań – APR II Poznań
15:02 – C – Olimpia Plewiska – Przemysław Poznań
15:16 – C – Avia Kamionki – Lotnik Poznań
15:30 – C – APR II Poznań – Olimpia Plewiska
15:44 – C – Przemysław Poznań – Avia Kamionki
15:58 – C – Lotnik Poznań – Olimpia Plewiska
16:12 – C – Avia Kamionki – APR II Poznań
16:26 – C – Przemysław Poznań – Lotnik Poznań
16:40 – B – Avia Kamionki - Olimpia Plewiska
16:40 – C – APR II Poznań – Przemysław Poznań

FAZA FINAŁOWA

• Liga Mistrzów – zespoły z 1. miejsc
• Liga Narodów – zespoły z 2. miejsc
• Liga Europy – zespoły z 3. miejsc
• Liga Konferencji – zespoły z 4. miejsc
• Liga Konferencji 2 – zespoły z 5. miejsc
• zespoły z 6. miejsc grupy A i B

[czas gry -1x12 min]

16:36 – A – 6A – 6B
16:54 – B – 5A – 5B
16:54 – B – 4A – 4B
16:54 – C – 3A – 3B
17:08 – A – 2A – 2B
17:08 – B – 1A – 1B
17:08 – C – 5C – 5A
17:22 – A – 4C – 4A
17:22 – B – 3C – 3A
17:22 – C – 2C – 2A
17:36 – A – 1C – 1A
17:36 – B – 5B – 5C
17:36 – C – 4B – 4C
17:50 – A – 3B – 3C
17:50 – B – 2B – 2C
17:50 – C – 1B – 1C
Drukuj
348

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top