User Menu Search
Close
Dzień Dziecka z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Dzień Dziecka z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Baw się z nami pod palmami :)

Przyszedł moment, aby podsumować miniony weekend. Weekend przede wszystkim szczęśliwy dla kibiców Miedzi, którym nasi piłkarze wygraną nad ŁKS-em przedłużyli nadzieję na grę w barażach i dalszą walkę o Ekstraklasę, ale również bardzo wesoły dla wszystkich tych którzy postanowili spędzić go razem z nami w pod legnickich Kunicach. Może od początku. To, że będzie się działo wiedzieliśmy już od pewnego czasu przygotowania do tego wyjątkowego dnia tak naprawdę zaczęły się na kilka tygodni przed datą imprezy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Plany były nieco inne bo początkowo zakłądaliśmy, że po 🟩🟦🟥 festynie pojedziemy wszyscy razem zwartą grupą na legnicki stadion jednak plany w ostatniej chwili pozmieniała nam tv Polsat, która postanowiła zmienić godzinę spotkania. Szkoda, bo taki mecz byłby idealną kulminacją tego co działo się przez całą sobotę. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Koniec końców co niektórym udało się zaliczyć mecz i zaraz po nim odwiedzić Karaiby u Skiby 🙂 To co cieszy to mnóstwo ludzi, dzieci, młodzieży, rodzin na buziach których było widać uśmiechy i radość. Było widać, że dzieciaki stęskniły się za tego typu imprezami i teraz jesteśmy święcie przekonani, że to był strzał w 10. Na nasze oko przez imprezę przewinęło się blisko 300 dzieciaków, prawie drugie tyle dorosłych, blisko 30 przeróżnych motorów z legnickich Dopalaczy, naprawdę sporo 🟩🟦🟥 fanów piłki kopanej, kilkunastu wolontariuszy dzięki którym ta impreza była naprawdę profesjonalna.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Mnóstwo atrakcji przede wszystkim dla najmłodszych. Disco pod palmami z profesjonalnym dj za konsoletą, rejsy motorówką, żaglówką, konkursy z nagrodami, sportowe rywalizacje, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, bogaty catering, którego sponsorem była gmina Kunice, przejażdżki na motorach, kurs małego wędkarza, pyszna pizza i mnóstwo słodyczy dla każdego. Dzięki współpracy wielu podmiotów udało się zrobić coś co się podobało i wyglądało naprawdę profesjonalnie. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować tym wszystkim i każdemu z osobna, co dorzucili swoje ,,5 groszy" do tej imprezy. To właśnie dzięki wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy dla naszych młodych kibiców. Dziękujemy przede wszystkim Skibińscy Kunice za świetną współpracę.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy, że pracujemy nad kolejną wspólną inicjatywą tylko tym razem skierowaną do starszej, lubiącej się pobawić przy dobrej muzyce części towarzystwa 😉 Narazie tyle - więcej informacji jak tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik. Dziękujemy sponsorom i współorganizatorom:

- DOPALACZE FG LEGNICA - pokaz motorów

- Cukrowe wybryki Moniki - pyszne słodkości dla dzieci

- Domino's Pizza - pizza, talony

- CateringLegnica Pl - za pyszne przekąski

- Wypożyczalnia sprzętu wodnego Malva Kunice - rejsy po jęziorze

- Batory Legnica - 🚌🚎 - transport

- Fundacja Tu i Teraz - dmuchańce, skakańce

- Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi - KKN - profesjonalne prowadzenie imprezy

- Dj King - oprawa muzyczna

- Paweł Pundyk za pomoc i ratunek z 📸 🙂

- Carrefour Market Legnica - nagrody

- Jadłodzielnia Legnica, Ulli Schae - nagrody konkursowe

- Miasto Legnica - nagrody dla dzieciaków

- Agnieszka Aga Taradajczyk - za pomoc w ogarnięciu legnickiej szarańczy 🙂

... w imieniu własnym oraz dzieciaków dziękujemy, że byliście z nami 🙂 Do zobaczenia na kolejnej imprezie 🙂 Do zobaczenia wkrótce 😉 HEJ MIEDŹ

#KibiceRazemML #DzieńDziecka #KaraibyuSkiby

Drukuj
1364

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top