User Menu Search
Close
"Dzień z kibolem"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Dzień z kibolem"

Czołem kibole, dziś chcielibyśmy przedstawić Wam zaległą relacje z ostatnich odwiedzin naszych rodaków z Litwy, których gościliśmy dwa tygodnie temu.

Wakacje, bezchmurna niedziela, piękna, słoneczna. Pełna sielanka, grill bądź rosołek do schabowego. Klasyka gatunku, lecz kibic nie może siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu na start rozgrywek ligowych, dlatego gdy tylko dowiedzieliśmy się, że do naszego miasta przyjeżdża kolonia dzieci z Kresów, porzucamy wszystkie plany i angażujemy się w urozmaicenie ich wizyty w Grodzie Gryfa organizując „Dzień z Kibolem” 😉

Dzięki uprzejmości MK Bowling Szczecin nasze spotkanie rozpoczynamy na sportowo od wspólnej gry w kręgle, gdzie w miłej atmosferze spędzamy dwie godziny pełne zabawy i śmiechu. Następnie udajemy się na stadion, na którym na naszych gości czeka Gryfus oraz słodki poczęstunek od Asprod ul. Frysztacka 9. Na miejscu przedstawiamy historię naszego klubu i budowy stadionu, uświadamiając że warto mieć marzenia i działając wspólnie można osiągnąć wiele, także budowę nowego stadionu. Po zdjęciach z klubową maskotką udajemy się na Prawobrzeże, gdzie młodzież mogła poznać się w tajnikach kibicowskich malując transparent. Tu trzeba przyznać że w niektórych można było zobaczyć smykałkę do malowania i koledzy z Ultras Pogoń, poważnie się zastanawiali czy nie zaangażować do pomocy przy oprawach 😉

Nie obyło się też bez wspólnego meczu Pogoń vs. Kresy. Pojedynek był bardzo zacięty, wyrównany 🙂 z gradem bramek i mnóstwem radości. Tutaj też mieliśmy czas by zjeść pyszną pizzę , odpocząć przy wspólnej rozmowie. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy wspólnym zdjęciem przy asyście rac.

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować zaprzyjaźnionym firmą za okazaną pomoc, oraz Fundacja Polskich Wartości za zorganizowanie kolonii dla naszych małych rodaków. Za rok widzimy się ponownie.

MK Bowling Szczecin

Twój Instalator

Centrum Blacharsko-Lakiernicze "Golisza"

CITO s.c. Dochodzenie Odszkodowań

wrongsideshop.pl

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy"

Kibice Razem Pogoń Szczecin

Piekarnia Cukiernia Asprod ul. Frysztacka 9

Drukuj
1138

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top