User Menu Search
Close
ElnetSat sp. z o.o. sponsorem Drużyny Wiary Lecha
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

ElnetSat sp. z o.o. sponsorem Drużyny Wiary Lecha

ElnetSat sp. z o.o. działa na rynku elektroinstalacyjnym i telekomunikacyjnym od ponad 25 lat. Obecnie firma świadczy usługi telekomunikacyjne w technologii światłowodowej najwyższej klasy i zgodnie ze europejskimi standardami.

Kolejni kibice dołączyli do rodziny Wiary Lecha. Jest mi niezmiernie miło, że osoby, które widuje na meczach domowych i wyjazdowych Kolejorza potrafią Nam podać rękę i wspomóc w realizacji naszych celów. Jest to kolejny dowód na to, że Drużyna Wiary Lecha nie jest obojętna kibolom – mówi Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha. Z firmą ElnetSat rozpoczynamy, miejmy nadzieję, długą i owocną współpracę, z której każda ze stron będzie zadowolona – dodaje Piestrzyński.

- Od rundy jesiennej wraz z wspólnikiem Maciejem Anderszem zaczęliśmy częściej pojawiać się na meczach Wiary Lecha. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich pasji, zaangażowania i woli walki jakie prezentują podczas każdego pojedynku. Oni są kibolami Lecha, tak jak my. Postanowiliśmy wesprzeć naszą kibolską drużynę, która w rundzie wiosennej będzie liczyć się w walce o najwyższe cele w Lidze Międzyokręgowej – powiedział prezes ElnetSat, Sebastian Krzyżostaniak.

Drukuj
6983

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top