User Menu Search
Close
Festyn Łostowice
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Festyn Łostowice

Dużym zainteresowaniem cieszył się wczorajszy festyn zorganizowany wspólnie z Radą Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice oraz Fundacją Obudź Nadzieję przy Szkole Podstawowej Olimpijczyk na gdańskich Łostowicach.

Na dzieciaki czekały dmuchańce, popcorn i wata cukrowa, były również kiełbaski z grilla. Jednocześnie rozgrywany był również turniej piłki nożnej dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych, a całą imprezę prowadził spiker Lechii Gdańsk - Marcin Gałek.

Największe zainteresowanie wywołała oczywiście wizyta piłkarzy Biało Zielonych. Zawodników, którzy pojawili się w składzie - Jan Biegański, Jakub Kałuziński, Kacper Sezonienko i Łukasz Zjawiński przywitały gromkie brawa. Chłopaki ponad godzinę pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i rozmawiali z kibicami. Wręczyli również nagrody zwycięskim drużynom z młodszej kategorii, a następnie udali się na trening.

O godzinie 17 rozdane zostały nagrody i medale dla starszych uczestników turnieju i tym samym zakończyliśmy nasz festyn.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i wszystkim dzieciom oraz rodzicom za odwiedziny i super atmosferę.

Do zobaczenia na następnych tego typu wydarzeniach.

A My Swoje...

Drukuj
275

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top