User Menu Search
Close
Fotorelacja z XI Pikniku Rodzinnego GKS Bełchatów
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Fotorelacja z XI Pikniku Rodzinnego GKS Bełchatów

Dzień przed wyjazdowym meczem z Hutnikiem Kraków, w piątek 21 sierpnia odbył się XI Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów, połączony z prezentacją drużyny! Jak co roku, impreza odbyła się na Placu Narutowicza i być może było to jedno z ostatnich większych wydarzeń "na deptaku" w centrum miasta w czasach, (kiedy znowu nas straszą „czwartą 😉” falą) na którym zjawiło się tego dnia kilkuset sympatyków GieKSy ze swoimi rodzinami.

Na najmłodszych kibiców GKS-u czekały między innymi "dmuchańce" czy boisko do gry w piłkę nożną. Pierwszą część pikniku umilił nam DJ, który zachęcał wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy. Dodatkowo przy stoisku Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie można było spróbować sił przy pierwszej pomocy, a także przetestować sprzęt medyczny. Co więcej, w tym roku zadbaliśmy o prawdziwy wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej, w którym każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Tuż przed końcem pierwszej części ok. godz. 19:30 zebrały się czarne chmury i ulewa rozgoniła wspaniale bawiących się Bełchatowian. Organizatorzy postanowili jednak przeczekać i w okienku pogodowym próbowano zaprezentować 15 roczników występujących w Akademii GKS Bełchatów.  Mimo drobnych problemów technicznych spowodowanych warunkami atmosferycznymi kolejna edycja Pikniku Rodzinnego udała się, a pierwsza drużyna zaprezentowała się ok. 20:30/

Organizatorami X Pikniku Rodzinnego byli: GKS Bełchatów, Kibice Razem GKS Bełchatów i Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze". Partnerem wydarzenia był MCK Bełchatów. Impreza odbyła się ze środków programu Kibice Razem, współfinansowanego przez Miasto Bełchatów.

Drukuj
19

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top