GKS GOLĘCZEWO – WIARA LECHA II 2:2

W meczu 5. kolejki B-klasy Wiara Lecha II zremisowała w Golęczewie z miejscowym GKS-em 2:2. Obie bramki dla lechitów zdobył Jakub Kieliszewski.

Początek meczu w wykonaniu Niebiesko-Białych był rewelacyjny. W 6 min bramkarza Golęczewa pokonał Jakub Kieliszewski, który po dośrodkowaniu Dominika Bednarka z prawej strony boiska pewnym uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce gospodarzy. Wiara Lecha II poszła za ciosem i na siedem minut przed przerwą wygrywała już 2:0. Przed polem karnym piłkę przejął Kieliszewski, który strzałem w krótki róg bramki podwyższył wynik spotkania. Pierwsza część gry zakończyła się prowadzeniem rezerw IV-ligowca 2:0.

W drugiej odsłonie na boisku istniała tylko drużyna gospodarzy. GKS na wiele nie pozwalał lechitom, którzy mieli ogromne problemy z przedostatniem się na połowę rywala. Zespół z Golęczewa swoją przewagę udowodnił trafiając dwukrotnie do siatki. W 85 min zawodnik GKS-u wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i po zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę w siatce. Decydujący cios nadszedł w doliczonym czasie gry. Po faulu pomocnika Wiary Lecha przed polem karnym, rzut wolny na bramkę zamienili golęczewianie. Wiara Lecha pomimo prowadzenia 2:0 nie zdołała dowieźć korzystnego wyniku do końca. Gospodarze zasłużenie wyrównali.

Następny mecz podopieczni Piotra Jabłeckiego zagrają na wyjeździe w sobotę, 30 września. Rezerwy udadzą się do Uchorowa, gdzie zmierza się z miejscowym KS-em. Początek pojedynku został zaplanowany na godzinę 15:30