User Menu Search
Close
🟩🟦🟥 Gwiazdor w ośrodku Kibice Razem
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

🟩🟦🟥 Gwiazdor w ośrodku Kibice Razem

Kibice Miedzi z prezentami dla najbardziej potrzebujących ...

🎅 - No to co jest dla was 👧🏻🧒👦🏻👦 w życiu najważniejsze nie wliczając w to rodziny ?

👧🏻👦🏻 - Miedzianka ! Miedź ! Ekstraklasa 🙃😁

Pytania ? Brak ! Od małego na całego 💚💙❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym choinka, w budynku i tekst „KIBICE RAZEM MII MIEDŻ MIEDZ LEGNICA MK MKS”

I tak na koniec tego zwariowanego 2021 roku. 🟩🟦🟥 gwiazdor 🎅 w akcji. Zresztą nie ma co pisać, zobaczcie sami 😳 jak to wszystko pięknie wyglądało. Oglądajcie 🎬 Wesołych ☺️

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

8 rok z rzędu dzieci z legnickiego Zakaczawia, młodzi kibice Miedzi oraz podopieczni ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica zostały hojnie obdarowane świątecznymi paczkami. Ponad 30 wielkich paczek wręczono przez legnickich kibiców podczas "Zielono - niebiesko - czerwonego Gwiazdora".

- Miało to wyglądać troszkę inaczej, wszystko miało się odbyć podczas naszej corocznej Wigilii dla najmłodszych. Jednak z różnych względów postanowiliśmy w tym roku odwołać wspólne kolędowanie i zamienić je na dwie osobne akcje. Pierwsza, która odbyła się w zeszłym tygodniu - wspólne ubieranie choinki na legnickim Zakaczawiu, druga, wczorajsza (22.12.21) - "Zielono - niebiesko - czerwony Gwiazdor" - mówi Bartłomiej Żygadło - główny koordynator projektu Kibice Razem Miedź Legnica

Ponad 30 dzieci miało za zadanie napisać list do Mikołaja. Następnie przy współpracy z przyjacielem czyli Towarzystwem Przyjaciół Dzieci oraz dzięki wsparciu sponsorów Pro Medical Clinic, pracownikami Viessman Legnica, Fitness Piekary, Pit Bull Legnica, Leroy Merlin, Strefa Miedzi oraz oczywiście dzięki wsparciu kibiców Miedzi udało się zorganizować paczki dla podopiecznych świetlicy.

- Pamiętajcie, że to dzięki waszemu wsparciu udało się wywołać uśmiechy na buźkach tych wszystkich maluchów dla których te święta nie zawsze są tak kolorowe jak u większości z was. Dziękujemy za wsparcie. Pamiętajcie RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO - Wesołych Świąt - HEJ MIEDŹ ! - dodaje uśmiechnięty Bartłomiej Żygadło.

#KibiceRazemML #WesołychŚwiąt #Prezenty

Drukuj
422

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top