User Menu Search
Close
Historia jednego zdjęcia...
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Historia jednego zdjęcia...

Zbliżająca się 100 rocznica powstania Lecha Poznań każe nam spojrzeć z perspektywy na wiek historii naszego klubu. Każe nam przypomnieć sobie wzloty i upadki; emocje, które towarzyszyły naszym ojcom, dziadkom i pradziadkom; bezsilność po porażkach, radość po zwycięstwach. Wspominamy pełne trybuny i legendarny mecz z Siarką Tarnobrzeg… Wspominamy mecze na Dębcu, przy Drodze Dębińskiej, a także jupitery na „podkowie” przy Bułgarskiej.
Kibicowanie Kolejorzowi to wielka wielkopolska tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Mówiąc kibic Lecha – mówimy o mieszkańcach nie tylko Poznania, ale również o fanach z Gniezna, Piły, Ostrowa, Koła, Kępna, Wolsztyna czy Konina, Nowego Tomyśla albo Wrześni. Lech Jest klubem regionu, jest symbolem i doskonale rozpoznawalną marką, której kibicują nie tylko najmłodsi, ale również nico starsi sympatycy sportu.
Na zdjęcie, które widzicie poniżej natrafialiśmy bardzo często przeglądając materiały o Kolejorzu. Chyba każdy kibic Lecha przynajmniej raz je widział. Jeśli nie… całkiem niezła kopia znajduje się na Stacji Kolejorz – oficjalnym sklepie Lecha Poznań mieszczącym się na stadionie. To zdjęcie – bądź co bądź – historyczne doskonale oddaje klimat oddania Lechowi.
Chcemy zrobić mały remake. Chcemy dotrzeć do osób, które są na tym zdjęciu; do ich rodzin, dzieci, wnuków. Chcemy aby opowiedzieli nam o swojej pasji związanej z kibicowaniem. A na samym końcu – chcemy po raz drugi zrobić takie samo zdjęcie Uwzględniając bohaterów pierwowzoru i ich rodziny, oraz „gadżety” widoczne na fotografii.
Prosimy Was o przekazanie naszego apelu bliższym i dalszym znajomym. Tak, aby dotrzeć do wszystkich Kibiców, lub ich rodzin – którzy znajdują się na zdjęciu.
Sponsorem tej akcji jest…
No właśnie – obchody 100-lecia klubu wiążą się z olbrzymimi wydatkami. Jeśli sami tych pieniędzy nie zdobędziemy… Możemy liczyć tylko na siebie. Lajki, komentarze udostępniania – poza zasięgami – nie dadzą nam żadnego przychodu. Teraz jak nigdy wcześniej potrzebujemy Waszego wsparcia. Wielu z Was prowadzi własne firmy, szefuje większym, czy mniejszym przedsiębiorstwom, które chciałby wspomóc obchody stulecia klubu. Porozmawiajcie, pomyślcie jak przeciętny kibic mógłby włączyć się w obchody. Wierzymy w siłę i jedność kibiców Lecha Poznań. Zapraszamy do współpracy – sprosimy o kontakt mailowy: stowarzyszenie@wiaralecha.pl
Drukuj
4883

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top