Hokejowy wynik przy Słonecznej

Liga

Już od dłuższego czasu piłkarze Jagi mieli problemy z beniaminkami. Nie inaczej było w sobotnie popołudnie w Białymstoku.
Wynik zmieniał się jak pogoda w marcu. Po pierwszym kwadransie prowadzili gości. Po drugim kwadransie na prowadzeniu byli Białostoczanie, a mimo to pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Warty Poznań 2-3. Po godzinie gry był remis, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu Jakov Puljić został sfaulowany w polu karnym, po czym sam poszkodowany wykorzystał rzut karny, dając zwycięstwo Jagiellonii i samemu zaliczając hat-trika.
Ważne są trzy punkty, jednak zostaje bardzo dużo pracy szczególnie w defensywie.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 4:3 (2:3).
Bramki: Jakov Puljić 19', 59', 90'(k), Jesus Imaz 28' - Mateusz Kuzimski 15', Michał Jakóbowski 37', Jan Grzesik 43'

Jagiellonia: 1. Pavels Steinbors - 38. Paweł Olszewski (76' 14. Tomás Prikryl), 17. Ivan Runje, 25. Bogdan Tiru, 27. Bartłomiej Wdowik (62' 19. Bodvar Bodvarsson) - 13. Fedor Cernych (76' 10. Maciej Makuszewski), 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospisil, 11. Jesus Imaz, 28. Kamil Wojtkowski (70' 32. Mateusz Wyjadłowski) - 21. Jakov Puljić.

Warta: 33. Daniel Bielica - 13. Jakub Kuzdra, 5. Bartosz Kieliba, 16. Aleks Ławniczak, 3. Jakub Kiełb, 2. Jan Grzesik (90' 25. Gracjan Jaroch), 17. Mateusz Czyżycki, 6. Łukasz Trałka, 11. Michał Jakóbowski, 9. Mateusz Kuzimski, 22. Robert Janicki (90' 7. Konrad Handzlik).