User Menu Search
Close
Inauguracja sekcji tenisa stołowego w KKN
Korona Kielce
/ Kategorie: Korona Kielce

Inauguracja sekcji tenisa stołowego w KKN

Warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia. Ale nic nie wydarzyłoby się bez ludzi pełnych pasji, bez idei, bez wsparcia, bez ludzi którzy tworzą historię KKN Kielce. Dziś stanęliśmy przed namacalnym wyzwaniem. Do tej pory w sferze marzeń było to, by powstała sekcja tenisa stołowego. Mamy naszego klubowicza, pełnego pasji Jacek Stępień, mamy ludzi gotowych na grę, brakowało tylko i aż- sprzętu. Dzięki wspaniałym ludziom, którzy słuchają co mówimy i tym, którzy słuchają naszych przyjaciół dołączając do tego zacnego grona... Sekcja ruszyła.

To wielka odpowiedzialność, kredyt zaufania i cudowne uczucia. Z Nowym Rokiem ruszamy z sekcją, do której oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych!

Dziękujemy #przyjacieledogadanki Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Kielcach Robert Janus za przekazanie sprzętu za wielkie wsparcie Kancelaria Radców Prawnych Frey&Frejowska za obecność w tym wzruszającym wieczorze Anna Kibortt Joanna Winiarska Gabriela Rucka-Kostecka Andrzej Kostecki Marcin Piętak za cenną lekcję od samego mistrza Maksym Chudzicki , jego kolegów i najbliższych - dla nas to niesamowita historia, że mogliśmy gościć człowieka z tak wielkimi osiągnięciami <3
za cudowną obecność naszych kibiców!

Drukuj
8833

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top