User Menu Search
Close
Janek, czekamy na Ciebie!
Polonia Warszawa
/ Kategorie: Polonia Warszawa

Janek, czekamy na Ciebie!

anek, czekamy na Ciebie!

Chcemy się z Wami podzielić historią pewnych koszulek, w których na rozgrzewkę przed meczem w Starych Babicach wybiegli piłkarze rezerw.

Koszulki powstały dzięki Kibice Razem Polonia Warszawa oraz Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa, w której już wkrótce będzie grał 8-letni Janek Dąbrowski.

W sobotę przed meczem w Starych Babicach drugi zespół Polonii wyszedł na rozgrzewkę w koszulkach wspierających 8-letniego Janka Dąbrowskiego, który przez pół roku nie może brać udziału w oficjalnych rozgrywkach.

Janek dołączył do Polonii w marcu tego roku, jednak prezes Naprzodu Stare Babice, pan Marek Kamiński, zablokował transfer zawodnika z rocznika 2012, ponieważ miał być to transfer do Polonii Warszawa…

Prezes nie ukrywał w rozmowach międzyklubowych jak wielką sympatią darzy klub z Łazienkowskiej i jak często odwiedza tamtejsze trybuny.

Twarde honorowe zasady, jakie wyznaje prezes Marek, nie pozwoliły mu podpisać umowy transferowej do Polonii. Przypomnijmy raz jeszcze – chodzi o przejście ośmiolatka.

JANEK CZEKAMY NA CIEBIE!

Drukuj
728

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top