User Menu Search
Close
Jesteśmy siłą tego miasta
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Jesteśmy siłą tego miasta

Czy wiesz, że.. ponad 20 lat temu, nasz klub znajdował się w 4 lidze lubelskiej. Wówczas sytuacja w Motorze była tragiczna, ale dzięki zapałowi sympatyków i kibiców udało się te trudności przezwyciężyć. M.in. kibice dorzucali się na sprzęt piłkarski. Dzisiaj mimo, że drużyna znajduje się zaledwie o jedną ligę wyżej, to warunki jakie mają piłkarze są na miarę klubów z Ekstraklasy.

Dlaczego o tym piszemy? Bo warto aby nasi najmłodsi kibice znali trochę historii i szanowali tych, którzy w tamtych latach oddali swoje serducho dla tego klubu. Ten post jest również dla obecnego sztabu trenerskiego i zawodników. Cieszymy się i doceniamy, że atmosfera w drużynie jest zgoła inna od tej jaka panowała jeszcze kilka miesięcy temu. Wierzymy, że jest to początek nowej drogi a piłkarze, którzy reprezentują trójkolorowe barwy- oprócz zgadzających się cyferek na koncie bankowym, szczerze docenią klimat miasta i życie lubelskich trybun.

SIŁA LUBLINA to hasło sprzed kilkudziesięciu lat. Hasło zarzucone przez kibiców, tych kibiców, którzy pamiętali Motor w najwyższej lidze. Wróćmy więc do korzeni i najlepszych tradycji. Wspólnie odbudujmy to, co niegdyś było wzniesione. Przypominamy o zakupie karnetów na nową rundę wiosenną. Najzagorzalsi fani kupują na Sektor H! Jesteśmy siłą tego miasta! AVE MOTOR!

Drukuj
511

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top