User Menu Search
Close
JTC sponsorem strategicznym sekcji piłkarskiej w sezonie 2022/2023
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

JTC sponsorem strategicznym sekcji piłkarskiej w sezonie 2022/2023

Współpraca na linii Wiara Lecha – JTC została przedłużona o kolejny rok. Firma prowadzona przez Jacka Trzeciaka pozostanie sponsorem strategicznym, a jej logotyp dalej będzie widniał na przodzie koszulek meczowych drużyny kibiców Kolejorza.

JTC pierwszy raz został sponsorem strategicznym Wiary Lecha w sezonie 2020/2021. Współpraca rozpoczęła się z przytupem. Dwa lata temu podczas meczu Lech – Legia przed oprawą w Kotle pojawiła się koszulka-sektorówka z logotypem JTC.

Drużyna Wiary Lecha została ważną częścią mojego życia. Mocno zżyłem się z zespołem, któremu staram się pomagać na wielu płaszczyznach. Zależy mi na tym by kibice prowadzący klub sportowy mieli najlepsze warunki do rozwoju. Od momentu, gdy po raz pierwszy spotkałem się z Pawłem do dnia dzisiejszego DWL zrobił ogromny postęp. Cieszy mnie to, że dołożyłem też swoją cegiełkę. – powiedział Jacek Trzeciak, właściciel firmy JTC.

Dla mnie, dla całej naszej załogi Lech jest całym życiem. Dla Jacka również. Rozumiemy się bez słów. Działamy wspólnie od dwóch sezonów i ta współpraca na pewno będzie trwać jeszcze przez wiele miesięcy, lat. Naszym celem jest stworzenie silnego klubu wielosekcyjnego. Dużo pracy przed nami, ale mając takich sponsorów będzie to z pewnością łatwiejsze – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.

JTC działa na rynku IT od 1993 roku . Dostarcza polskim przedsiębiorcom nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne o najwyższej jakości i w satysfakcjonującej cenie. Na początku swojej działalności firma JTC zajmowała się sprzedażą sprzętu komputerowego. Kolejnym etapem było wprowadzenie oferty outsourcingu usług informatycznych. JTC był jedną z pierwszych polskich firm, która realizowała nowatorską usługę. Następnie został poszerzony zakres i jakość usług – sponsor strategiczny Wiary Lecha zdobył autoryzację wiodących producentów sprzętu, oprogramowania i okablowania strukturalnego. Szybki rozwój umożliwił realizację dużych zamówień publicznych.

Firma JTC od ośmiu lat jest partnerem technologicznym Lecha Poznań.

Strona internetowa JTC – kliknij TUTAJ

Profil fb JTC – kliknij TUTAJ i polub profil naszego sponsora strategicznego.

Drukuj
401

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top