User Menu Search
Close
Kapsuła Czasu Lechii Gdańsk
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Kapsuła Czasu Lechii Gdańsk

Obchody 75-lecia Lechii Gdańsk z wiadomych powodów nie mogły być tak huczne jak być powinny. Dlatego na ich zakończenie, wspólnie ze Stowarzyszeniem Lwy Północy i Muzeum Lechii Gdańsk, przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę wyjątkowego.

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, przy wejściu do Muzeum Lechii Gdańsk stanie konstrukcja, w której wspólnie z Wami umieścimy KAPSUŁĘ CZASU. Wewnątrz niej znajdą się pamiątki, które nagromadziliście przez lata dopingowania naszej Wielkiej Lechii, a którymi chcecie się z nami podzielić.

Kapsuła zostanie szczelnie zamknięta i "zakopana", a jej ponowne otwarcie nastąpi za 25 lat, czyli podczas 𝐨𝐛𝐜𝐡𝐨𝐝ó𝐰 𝟏𝟎𝟎-𝐥𝐞𝐜𝐢𝐚 𝐊𝐥𝐮𝐛𝐮❗ Cała zawartość zostanie w całości przekazana do Muzeum Lechii Gdańsk.

✅ 𝐂𝐨 𝐦𝐨ż𝐧𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐤𝐚𝐳𝐚ć

Do Kapsuły Czasu możecie przekazywać najróżniejsze pamiątki, od wpinek po koszulki, Wasze zdjęcia z meczy opatrzone datami, stare bilety, czy karty kibica. Najbardziej jednak liczymy na Waszą kreatywność. Chętnie w zbiorach zobaczymy listy, rysunki, grafiki opisujące jak i gdzie widzicie nasz Klub za 25 lat. Marzą Ci się Europejskie Puchary, Finał Ligi Mistrzów- opisz to!

✅ 𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫𝐜𝐳𝐲ć 𝐩𝐚𝐦𝐢ą𝐭𝐤𝐢 ❓

Rzeczy, które chcielibyście przekazać do Kapsuły, możecie dostarczyć do 16 lipca do "Oficjalnego sklepu kibiców Lechii Gdańsk" lub do siedziby Kibice Razem Lechia Gdańsk po wcześniejszym kontakcie. Pamiątki możecie również wysyłać na adres sklepu z dopiskiem "Kapsuła Czasu", pamiętając, że dotrzeć muszą do 16.07❗️

𝐁Ą𝐃Ź 𝐂𝐙ĘŚ𝐂𝐈Ą 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄𝐉 𝐇𝐈𝐒𝐓𝐎𝐑𝐈𝐈 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐊𝐋𝐔𝐁𝐔 i zostaw po sobie ślad na długie lata.

W lipcu widzimy się na Polsat Plus Arena Gdańsk❗️Dokładną datę i godzinę podamy niebawem.

MY TWORZYMY HISTORIĘ❗️

Drukuj
1602

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top