User Menu Search
Close
Kibice Miedzi i Śląska na szczycie Śnieżki 1602 m n.p.m.
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Kibice Miedzi i Śląska na szczycie Śnieżki 1602 m n.p.m.

50 lat Miedzi Legnica, 20 lat zgody MKS & WKS

Kibice Miedzi Legnica wraz z przyjaciółmi z Wrocławia zdobyli najwyższy karkonoski szczyt - Śnieżkę - 1602 m n p m. Wszystko to wramach poprawy kondycji fizycznej oraz upamietnienia 50 lecia klubu MKS Miedź Legnica oraz 20 lecia kibicowskiej zgody na linii Miedź Legnica - Śląsk Wrocław. Warto dodać, że w wycieczce udział wzięło 8 młodych kibiców Miedzianki, którzy jeszczce niedawno uczestniczyli w codziennym zycu naszego ośrodka. Brawo Panowie.

Obraz może zawierać: 5 osób, w tym Adam Wójtowicz i Bartek Tymków, ludzie stoją i na zewnątrz

Poniżej kilka słów od koordynatora naszego ośrodka : 

,,Turyści 2021 🏔️⛰️ No dobra pora naskrobać kilka słów o sobotnim wypadzie na Śnieżkę. Była to moja 2 zimowa próba wejścia na tą górę. Pierwsza odbyła się jakieś 30 lat temu gdy miałem 8 lat i ona była udana, ta sobotnia niestety zakończyła się 1,5 km przed szczytem. Warunki jakie panowały w sobotę były jak dla mnie mocno hardkorowe. Tem. odczuwalna - 30 st C, wiatr 60 km/h na górze nawet 120, momentami duże opady śniegu który na trasie czasami leżał po sam pas. Zamarzające płuca, brwi i gluty z nosa. Mimo to i tak jestem z siebie dumny, że wogole zdecydowałem się iść na taką wycieczkę. Przejście blisko 16 km w takich warunkach uważam za mój sukces. Na pewno nie była to moja ostatnia wyprawa bo nie odpuszczę i wejdę tam tylko może w trochę lepszych warunkach pogodowych. Z kilku kibicowskich ciekawostek to napiszę, że na trasie widziani kibice min. KKS Kalisz, GKS Bełchatów, Śląska Wrocław i ... lubińskiego Zagłębia.

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych oby więcej takich wspólnych i wesołych wypadów,. Dzięki Panowie i Panie za wsparcie na trasie bo bez waszej motywacji pewnie nie doszedł bym nawet do 1 schroniska 💪🏻

📷 Foto by Tofel 📸 HEJ MIEDŹ"

Obraz może zawierać: na zewnątrz

Śnieżka – najwyższy szczyt Karkonoszy oraz Sudetów, jak również Czech, województwa dolnośląskiego, a także całego Śląska. Najwybitniejszy szczyt Polski i Czech. Jego oficjalna wysokość bezwzględna to 1602 m n.p.m.

Warto dodać, że współorganizatorem całej wycieczki był ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica. Na pewno nie była to ostatnia tego typu wycieczka. 

Drukuj
1629

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top