User Menu Search
Close
Kibice Razem Miedź Legnica z prestiżową nagrodą miasta Legnica !
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Kibice Razem Miedź Legnica z prestiżową nagrodą miasta Legnica !

Miasto podziękowało i nagrodziło wybitnych legniczan, instytucje, organizacje ...

Takie poniedziałki na salonach to my lubimy. Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica odznaczony odznaką Zasłużony dla Legnicy. Warto dodać, że identyczne odznaczenie trafiło również do właściciela Miedzi Pana Andrzeja Dadełło, którego reprezentował Prezes Tomasz Brusiło. Dziękujemy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 18 osób, ludzie stoją i kwiat

Miasto podziękowało i nagrodziło wybitnych legniczan, instytucje, organizacje.

W poniedziałek, 20 września o godz. 17.00 odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej Legnicy. Splendoru dodawały jej wnętrza Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku

Osoby, organizacje i stowarzyszenia otrzymały z rąk przewodniczącej Rady Miejskiej Marty Wisłockiej i prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego gratulacje i podziękowania.

Przebieg obrad uroczystej sesji Rady Miejskiej Legnicy był transmitowany i można go odtworzyć w dowolnym czasie poprzez stronę internetową Urzędu www.legnica.eu w BIP - Rada Miejska – Sesje.

Laureaci Odznaki „Zasłużonego dla Legnicy”:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica

Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica, który bardzo prężnie działa w naszym mieście od roku 2014, jest w chwili obecnej jedną z najbardziej rozpoznawalnych tego typu organizacji w naszym kraju. Sam projekt uruchomiony został w Polsce podczas Mistrzostw Europy i miał za zadanie obsługę kibiców w 4 miastach, w których to rozgrywane były mecze.

Po mistrzostwach postanowiono pozostać przy projekcie i rozszerzyć go o kolejne miasta. Obecnie w kraju działa już 18 tego typów ośrodków, a legnicki jest uznawany za jeden z najlepszych i najprężniej działających.

Priorytetem jest praca z młodzieżą. Koordynatorzy ośrodka wraz z kibicami legnickiej Miedzi i wolontariuszami zasłynęli z organizacji przeróżnych imprez, warsztatów, zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, przeprowadzając m.in. zajęcia integrujące młodzież.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Nagrodę w imieniu ośrodka z rąk Prezydenta Legnicy Pana Tadeusza Krzakowskiego odebrali Bartłomiej Żygadło, Alina Tarnawska, Wiktor Czepułkowski

Drukuj
295

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top