User Menu Search
Close
Klub Biegowy Odra Opole rośnie w siłę
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Klub Biegowy Odra Opole rośnie w siłę

Nasza sportowa inicjatywa szybko się rozwija

Niezwykle szybko rozwija się Klub Biegowy Odra Opole i nie przeszkadza w tym zupełnie pandemia.
Pomimo, że uprawianie sportu, a zwłaszcza starty w zawodach są utrudnione z powodu pandemii nasz Klub Biegowy szybko się rozwija i zyskuje wielką siłę!
Świadczą o tym nie tylko czysto sportowe wyniki. Warto wspomnieć o rosnącej licznie osób które z nami trenują (wspólne treningi co wtorek o 19.00 na dystansie 5 i 10km). Gdy zaczynaliśmy na treningach tych było po kilka(naście) osób. Teraz regularnie przekraczamy liczbę 20 uczestników od dzieci po dojrzałych sportsmenów. Licznie trenująteż miłośnicy dłuższych dystansów, którzy niedzielne dopołudnia spędzają w podopolskim Osowcu. Zimowe bieganie łączą oni z morsowaniem.

Nową inicjatywą Klubu Biegowego jest cotygodniowa akcja "Biegaj z Odrą" w ramach której do biegania zapraszamy byłych zawodników Odry Opole. W dotychczasowych 18 edycjach tych treningów wzięli udział m.in. prezes OKS Odra Opole S.A., były zawodnik - Tomasz Lisiński, jeden z najlepiej wspominanch Niebiesko-Czerwonych - Józef Żymańczyk, legenda Opolskiej piłki - Wojciech Tyc, jego syn - Tadeusz. Jedna z edycji imprezy została też poświęcona Ś.P. Tomaszowi Drągowi - "Patyk" to tragicznie zmarły były piłkarz "Oderki", którego w 5. rocznicę smierci upamiętniliśmy wraz z rodziną i znajomymi. Kolejne edycje biegów przed nami i już teraz zachęcamy do udziału we wspólnym bieganiu! O inicjatywie informowała niedawno TVP 3 Opole.

O swojej miłości do biegania członkowie KB Odra Opole opowiadali też niedawno w programie "Druga Kawa" portalu 24opole.pl.

 

Drukuj
1712

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top