User Menu Search
Close
Klub Kibiców Niepełnosprawnych Tychy i KP GKS Tychy podpisali pozozumienie o współpracy
GKS Tychy
/ Kategorie: GKS Tychy

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Tychy i KP GKS Tychy podpisali pozozumienie o współpracy

Miło nam poinformować, że Klub Piłkarski GKS Tychy nawiązał współpracę z nowo powstałym Stowarzyszeniem Klubu Kibiców Niepełnosprawnych działającym na terenie naszego miasta.

Porozumienie o współpracy zakłada m.in. wymianę doświadczeń i pełne wsparcie ze strony Klubu we wszelkich obszarach udziału osób niepełnosprawnych w wydarzeniach sportowych organizowanych zarówno na stadionie w Tychach, jak i innych obiektach piłkarskich.

Delegacja członków Stowarzyszenia KKN uczestniczyła już w meczu ligowym z Odrą Opole, natomiast teraz – w ramach akcji #TydzieńBezBarier – najbliższe spotkanie z Puszczą Niepołomice (23 października, godz. 12:40) będzie dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.

Podstawowym celem Stowarzyszenia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych jest działalność na rzecz rozwoju aktywności społecznej, sportowej, fizycznej, naukowej, kulturalnej, zawodowej i gospodarczej zarówno osób niepełnosprawnych, jak i innych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej oraz poprawa warunków codziennego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością na terenie naszego kraju.

 

 
Drukuj
594

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top