User Menu Search
Close
"Kolędowanie z Portowcami"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Kolędowanie z Portowcami"

Nieco ponad tydzień pozostał do wyjątkowego wydarzenia na stadionie Pogoni Szczecin, a więc "Kolędowania z Portowcami". Czujecie już atmosferę zbliżających się świąt? My też, dlatego spieszymy z kolejną atrakcją, którą przygotowaliśmy dla Was na to wydarzenie!

Święta nierozłącznie kojarzą się z suto zastawionym stołem. Wielu z nas czeka na wigilijne potrawy, które pojawiają się tylko w tym okresie. Jesteśmy jednak Portowcami, dlatego też nie wyobrażamy sobie świąt... bez paprykarza! Szczecińskiego przysmaku nie zabraknie 6 grudnia. I to w dwóch wydaniach. Producent paprykarza, Rybiarnią Intersea Poland R.B. Góra sp.j., pozytywnie odpowiedział na nasz apel i przekaże do Banku Żywności 300 dużych puszek "Paprykarza Portowców". 

To nie wszystko! Rybiarnia i "Asprod naturalnie! Piekarnia i Cukiernia Szczecin" łączą siły, by zadbać o podniebienia kibiców, którzy pojawią się na stadionie. Taka kooperacja może oznaczać tylko jedno pyszne działanie: 150 kolejnych puszek "Paprykarza Portowców" + "chleb sPortowców" = pajda z paprykarzem! W strefie jarmarku (o tej atrakcji więcej powiemy w najbliższych dniach) hostessy częstować będą kibiców właśnie takim przysmakiem. Zapraszamy razem z naszymi partnerami!

Jak zdobyć wejściówkę na wydarzenie? Wejdź na bilety.pogonszczecin.pl i w kilku krokach odbierz bezpłatny bilet na "Kolędowanie z Portowcami". Wejściówki będzie można też odebrać stacjonarnie -  w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie (punkt kasowy za zachodnią trybuną), w dniach roboczych w g. 12-18.  

Od kilku dni codziennie możecie czytać informacje o kolejnych atrakcjach kolędowania. Poniżej zebraliśmy je w jednym miejscu. Wszyscy na Pogoń, wszyscy na kolędowanie!


Czytaj też:

Atrakcje Kolędowania

- #1: Przyjdź na kolędowanie i wyjedź do Bagińscy SPA!

- #2: Moc prezentów od Calypso!

- #3: Będziemy mieć choinkę!

- #4 Miasto Szczecin również z nami!

- #5 Wszyscy do pomocy (zbiórka dla Banku Żywności)!

- #6 Nie zabraknie też prezentów od I drużyny! [+FILM]

Drukuj
259

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top