User Menu Search
Close
Kolejna edycja akcji "DZIECI NA STADIONIE"
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

Kolejna edycja akcji "DZIECI NA STADIONIE"

Darmowe bilety na sektor D dla grup dzieci i młodzieży, spotkanie z piłkarzem czy Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, stacje sprawnościowe czy stanowiska z grą FIFA 23 – to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych kibiców 23 września przed meczem Śląska Wrocław z Piastem. A wisienką na torcie będzie starcie WKS-u z ekipą z Gliwic, które ruszy o godz. 15.o0 na Tarczyński Arenie.

Śląsk jest wiceliderem PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wygrywa kolejne mecze. Z trybun niesie go regularny doping niemal 20 tysięcy kibiców w każdym spotkaniu. Następny mecz w roli gospodarza, to ten z Piastem Gliwice, wrocławski klub zamierza zaktywizować najmłodsze pokolenie kibiców.

- Otwarta relacja z kibicami i serie akcji dla nich i wśród nich - to jest kierunek, w jakim chcemy podążać jako klub. W meczową sobotę 23 września przygotowaliśmy akcję "Dzieci na stadionie", dla zorganizowanych grup mamy bezpłatne wejściówki na spotkanie piłkarskie, mamy też szereg dodatkowych atrakcji. Wierzymy, że takie akcje pozwolą nam zbudować jeszcze większą kibicowską rodzinę wokół Śląska – mówi nowy prezes Śląska Wrocław, Patryk Załęczny.

Akcja trafić ma do dzieci i młodzieży do lat 18. A dokładnie do klubów, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Dla nich przygotowano bezpłatne wejściówki na sektor D. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 19 września do godziny 12.00, na adres mailowy: wks@slaskwroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 71 7500083.

Drukuj
605

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top