User Menu Search
Close
Kolejna wizyta Torfiorzy w szpitalu!
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Kolejna wizyta Torfiorzy w szpitalu!

Dziś ponownie zjawiliśmy się w bełchatowskim szpitalu, pozostawiając na oddziale SOR kolejną pulę środków ochronnych i dezynfekujących dla całego szpitala w dobie walki z koronawirusem!

Przekazaliśmy medykom 1000 sztuk maseczek medycznych, 1200 sztuk rękawic ochronnych, 85 litrów żelu antybakteryjnego do rąk, 8 litrów płynu do dezynfekcji i 12 opakowań ręczników papierowych. Łączna wartość tej dostawy wyniosła 7821,93 złotych! Całość zakupów sfinansowaliśmy z trwającej od 19 marca zbiórki pieniędzy, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", Stowarzyszenie Sportowe GKS "Torfiorze" Bełchatów, ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz wszystkie grupy kibicowskie fanów GKS-u.

To już druga wizyta Torfiorzy w szpitalu, pierwszą dostawę zrealizowaliśmy na początku epidemii - 23 marca. (więcej o niej: https://kibice-razem.pl/article/pierwsza-dostawa-do-szpitala-w-bełchatowie ). Podczas całej zbiórki, wsparliśmy nasz szpital środkami za ŁĄCZNĄ KWOTĘ 14 843,13 ZŁOTYCH!

Wielkie podziękowania dla wszystkich darczyńców za wpłaty darowizn na nasze konto, dzięki którym mogliśmy dokonać zakupu niezbędnych dla naszego szpitala środków!

Wobec niesłąbnącej w Polsce epidemii, kontynuujemy dalej naszą zbiórkę!

Wpłat na pomoc możecie dokonywać TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez przelew na poniższe konto:
Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” 
28 1050 1461 1000 0090 3085 5689 
(ING Bank Śląski S.A.)

W tytule przelewu dopisek „DAROWIZNA NA POMOC"!

 Osoby posiadające DUŻE ilości maseczek czy środków dezynfekujących, chcące przekazać je w formie darowizny rzeczowej na naszą zbiórkę, prosimy o kontakt z nami poprzez prywatną wiadomość na profilach na FB: Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów (fb.com/Torfiorze), Stowarzyszenia Sportowe GKS "Torfiorze" Bełchatów (fb.com/SportyWalkiGKSTorfiorze), Kibice Razem GKS Bełchatów (fb.com/KRGKS) lub Bełchatowianie (fb.com/belchatowianie). Ze względów bezpieczeństwa, NIE ZAWOŹCIE ICH DO PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA SAMODZIELNIE!

Jednocześnie apelujemy do sympatyków GKS-u, jak i wszystkich Bełchatowian, o rozsądek w stanie epidemii - unikanie zgromadzeń, pozostanie w miarę możliwości w swoich domach i poruszanie się poza nimi z zasłoniętymi ustami i nosem!

Jak wiemy, koronawirus jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, które bezwzględnie powinny pozostać w domach! Pomagajcie więc swoim sąsiadom w podeszłym wieku - róbcie im zakupy czy wyprowadzajcie na spacery ich zwierzęta!

Drukuj
525

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top