Kolejny remis

Liga

W ostatnim meczu przed własną publicznością zawodnicy Jagi zmierzyli się z Cracovią. W obecności ponad 16 tysięcy kibiców Jagiellonia lepiej rozpoczęła zawody.
Po niespełna kwadransie gry Jaga wyszła na prowadzenie po przepięknym golu Imaza z połowy boiska. Następnie żółto-czerwoni stworzyli kolejne groźne sytuacje, jednak nie potrafili podwyższyć rezultatu. A z każdą kolejną minutą co raz groźniej atakowali goście, którzy jeszcze przed przerwą zagrozili bramce Białostoczan.
Po zmianie stron w bramce Jagi nastąpiła zmiana i kontuzjowanego Alomerovicia zastąpił młody Abramowicz.
Cracovia jeszcze bardziej podkręciła tempo i poważnie zagrażała bramce Jagi.
W 58 minucie meczu padł gol wyrównujący. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunnie interweniowali obrońcy i piłka po odbiciu się od Romanczuka wpadła do siatki.
W kolejnych minutach nadal przeważała Cracovia, której ataki nie słabły.
Na szczęście dla białostoczan, nic już do siatki nie wpadło i mecz zakończył się remisem 1-1.

Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Jesús Imaz 14' - Taras Romanczuk 58' (s)

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović (46' 50. Sławomir Abramowicz) - 14. Tomáš Přikryl, 32. Miłosz Matysik (40' 72. Mateusz Skrzypczak), 4. Israel Puerto, 2. Michał Pazdan (75' 3. Dušan Stojinović), 5. Bojan Nastić (55' 27. Bartłomiej Wdowik) - 16. Michal Sáček, 39. Aurélien Nguiamba (75' 18. Tomasz Kupisz), 6. Taras Romanczuk, 11. Jesús Imaz, 28. Marc Gual.

Cracovia: 31. Lukáš Hroššo - 2. Cornel Râpă, 22. Arttu Hoskonen, 24. Jakub Jugas, 5. Virgil Ghiță, 17. Mateusz Bochnak - 9. Benjamin Källman (88' 38. Jakub Myszor), 18. Takuto Oshima (79' 6. Jani Atanasov), 20. Karol Knap (85' 10. Jewhen Konoplanka), 11. Michał Rakoczy (85' 36. Kacper Jodłowski) - 71. Patryk Makuch.