User Menu Search
Close
Kolejny Turniej KIBICE RAZEM zakończony
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Kolejny Turniej KIBICE RAZEM zakończony

Za nami tradycyjna letnia wizyta w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna pod Bełchatowem, gdzie na pożegnanie wakacji PZPN wspólnie z MSiT organizuje rokrocznie turniej piłkarski dla dzieci reprezentujących wszystkie 18 ośrodków.

W zeszłym roku wprowadzona została modyfikacja formuły turniejowej, która okazała się strzałem w dziesiątke. Tuż po przyjeździe, kiedy wszystkie drużyny zameldują się już w swoich domkach następuje pierwsza faza imprezy, w trakcie której dzieci rywalizują w 9 konkurencjach sportowych. W tym roku były to strzał z łuku, hula hop, żonglerka, mini piłka, skoki w workach, bramka hokejowa, drużynowy skok w dal, wyścig biegowy i ślepy tor. Krótko mówiąc fantastyczna zabawa, mnóstwo uśmiechów, mnóstwo radości tuż na starcie.

Drugiego dnia od rana rozpoczyna się już normalne bieganie po zielonej murwawie. Tegoroczne losowanie przydzieliło nam do grupy drużyny z Wrocławia i Szczecina. Mecz przyjaźni ze Śląskiem zakończył się naszą wygraną 4:1, natomiast z Pogonią padł wynik 1:6. Mecz ostatniej fazy turnieju rozgrywaliśmy z małą Torcidą z KR Górnik Zabrze, w którym ulegliśmy 0:6.

Ostatni akcent turnieju był zapewne najbardziej wyczekiwanymn przez wszystkich uczestników. Ceremonia wręczania medali i nagród przysporzyła najbardziej promienne uśmiechy na twarzach dzieciaków.

Nasz team był jednym z najmłodszych w stawce i jesteśmy bardzo dumni z osiągnietych 93 punktów w całkowitej klasyfikacji. Nie to było jednak ważne, a świetna atmosfera i zabawa, które towarzyszyły nam od wyjazdu z Gdańska aż do samego powrotu. Nasi zawodnicy już teraz zastanawiają się, czy w przyszłym roku też będzie tak fajnie, a o to mogliśmy ich spokojnie zapewnić.

Dziękujemy organizatorom - Darek, Kuba (szacun), gospodarzom, czyli KR GKS Belchatów oraz wszystkim pozostałym ośrodkom KR i ich drużynom. Jak zawsze bylo SUPER!

Drukuj
438

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top