User Menu Search
Close
Adrian Byłeń
/ Kategorie: Kibice Razem

Konferencja Modern Futbol a Świat Kibiców - Wrocław 2016

18 i 19 maja na Stadionie Wrocław i w Dolnośląskiej Szkole Wyższej odbędzie się szósta edycja konferencji MFaŚK

Modern Futbol a Świat Kibiców 6Już tylko niecałe sześć dni pozostało do rozpoczęcia szóstej edycji Konferencji Modern Futbol a Świat Kibiców. Osiemnasty i dziewiętnasty dzień maja to jedne z najważniejszych  dni dla osób, które piłkę nożną postrzegają także przez pryzmat naukowy. Właśnie podczas tych dwóch dni na Stadionie Wrocław i w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły wyższej odbędzie się Konferencja Modern Futbol a Świat Kibiców.

 

Po raz szósty ośrodek KIBICE RAZEM Śląsk Wrocław podczas kilkunastu wykładów postara się omówić zagadnienia związane z pojęciem Modern Football. Całe postnowoczesne zjawisko społeczno-kulturowe prelegenci omówią w ujęciu ekonomicznym, gospodarczym, logistycznym, organizacji imprez czy jego funkcjonowanie w systemach bezpieczeństwa publicznego.

 

Duża część wykładów i dyskusji dotyczyć będzie zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy UEFA Euro 2016 we Francjioraz bezpieczeństwa imprez masowych. Poruszone zostaną wpływy piłki nożnej i kibiców na różne dziedziny gospodarki, życia codziennego, ale przede wszystkim pod kątem zachowań tłumu podczas tak dużej imprezy sportowej.

Poniżej publikujemy harmonogram wykładów podczas obu dni konferencji.

plan konferencji - dzień 1.

plan konferencji dzień 2.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem W pierwszym dniu obowiązują ZAPISY, dlatego, aby być pewnym uczestnictwa organizatorzy uprzejmie proszą o rejestrację na stronie:

http://modernfutbol.eventbrite.com

 

Polecamy także śledzić stronę wydarzenia na portalu facebook.com [TUTAJ], na którym na bieżąco pojawiają się najważniejsze informacje związane z Konferencją.

 

Jak napisał dr hab. Tomasz Sahaj, badacz futbolu: to znaczący wkład w coś, co nazywane jest „football studies”, traktowane jako interdyscyplinarne przedsięwzięcie…

… na którym nie może Was zabraknąć. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Drukuj
5247

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top