User Menu Search
Close
KONKURS - na ciężkie czasy :)
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

KONKURS - na ciężkie czasy :)

KONKURS!!!
 
Co roku, zawsze dzieliliśmy się z Wami, naszymi wkrętkami, z okazji tego zabawnego święta. Lech Poznań Ultras podzieliło się z nami wspomnieniami na mediach społecznościowych. A my dziś moglibyśmy napisać, że Wiara Lecha podpisała umowę z Fabryka Futbolu , albo że restauracja na Bułgarskiej zmieni nazwę na "inną". Chcieliśmy jeszcze "zatrudnić" duet trenerski Baker/Bielica :) Jednak stwierdziliśmy, że w obecnych okolicznościach - nie wypada.
 
Co nie oznacza, że nie będziemy się z Wami bawić. Planowaliśmy zorganizować konkurs na podobiznę piłkarza z cyklu "Podobni-Niepodobni". Wspomniana wcześniej Fabryka Futbolu uprzedziła nas, co nie znaczy, że nie możemy połączyć sił. Z radością zatem ogłaszamy!
 
Narysuj/namaluj podobiznę piłkarza Lecha Poznań!
 
Kilka uwag:
- forma dowolna: kredki ołówkowe, świecowe, farby, ołówki, pisaki. Wszystko jest dozwolone,
- wymiar: format A4, tylko na gładkim tle,
- skan pracy (min. 600 dpi, kolor) przesyłamy na adres stowarzyszenie@wiaralecha.pl
- prace muszą być podpisane: imię, nazwisko, wiek i numer telefonu opiekuna prawnego oraz nazwę Fan Klubu Lecha Poznań (nieobowiązkowe)
- administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, oraz Stowarzyszenie Wiara Lecha. Zebrane dane będą przetwarzane TYLKO w ramach organizacji konkursu i kontaktu z uczestnikami.
- na prace czekamy do 30 kwietnia 2020
 
Nagrody:
- spośród uczestników wybierzemy 100 najlepszych prac. Każdy autor wybranej przez nas pracy otrzyma nagrodę w postaci "Zestawu Piłkarskiego" (zdjęcie).
- wyróżnione prace zostaną pokazane na telebimie podczas prezentacji piłkarzy, na jednym z najbliższych meczów Lecha Poznań, rozegranym przy ul. Bułgarskiej.
- autorzy wyróżnionych prac otrzymają również dedykowane szaliki Kolejorza.
- trzy najaktywniejsze FC Lecha Poznań - które będą oznaczone na pracach - otrzymają nagrodę od SKK w postaci jednorazowego przejazdu FC jednym autokarem na wybrany mecz Lecha Poznań rozgrywany w Poznaniu.
 
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, poznański ośrodek Kibice Razem Lech Poznań, Lech Poznań, oraz Fabryka Futbolu.
Drukuj
176

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top