User Menu Search
Close
Kup maskę ! Pomóż Ratownikom Medycznym !
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Kup maskę ! Pomóż Ratownikom Medycznym !

Kolejna akcja mająca na celu wsparcie finanasowe Ratowników Medycznych !

Dzień dobry wszystkim. Kup maskę pomóż Ratownikom Medycznym. Maski z grubego materiału dostępne dwa wzory kolorystyczne widoczne poniżej. MKS & WKS ! Cena 15 zł szt. - część zysku będzie przeznaczona na dofinansowanie naszych dzielnych Ratowników Medycznych, czas oczekiwania - kilka dni ! Jeżeli jesteście zainteresowani zostawcie ślad po sobie w komentarzu i napiszcie ile szt. byście chcieli. Jeżelu uzbieramy sensowną ilość osób złozymy zamówienie i będziemy działać. Jak będzie wyglądało zamówienie ? Tylko i wyłącznie wpłata na podane konto. Czas start. Czekamy na wasze odpowiedzi do godziny 18 jeżeli liczba osób zainteresowanych będzie odpowiednia ruszamy z zapisami. HEJ MIEDŹ !

---

UWAGA AKTUALIZACJA ! Jako, że jest spore zainteresowanie nie ma co czekać. Ruszamy z zapisami na maski. Co ważne zapisac możecie się TYLKO I WYŁĄCZNIE WPŁACAJĄC KASĘ NA PODANE KONTO ! Wpłaty możecie dokonywać do NIEDZIELI DO WIECZORA - kto wpłacił prosze o komentarz jaką ilość i jakie maski zamówiliście. Do wyboru małe dziecięce i duże dla dorosłych. W poniedziałek pod wieczór podliczymy wszystko i złożymy oficjalne zamówienie. Jeżeli chodzi o maski dla kibiców Śląska minimalne zamówinie z wysyłką to 10 szt. + koszta wysyłki ( 15 zł ).

Nr konta do wpłat :

Santander Bank 63 1090 2066 0000 0001 0546 7150

1. Wpłacamy do niedzieli do wieczora cena 15 zł szt.
2. Tytułem: imię/nazwisko/ksywa, ilość dużych/ilość małych, jakie MKS/WKS --> Śląsk min. 10 szt + wysyłka dodatkowo adres do wysyłki
3. Czas oczekiwania zależny od złożonego zamówienia. Wiadomo im więcej tym dłużej trzeba będzie poczekać. Ze wzgledu na zbliżające się świeta może być tak, że część masek będzie do odbioru dopiero po Wielkanocy. Odbiór odbędzie się w ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica.

#KiboleRatownikom #KibiceRazemML #pomagamy #KibiceRazem

Drukuj
510

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top