User Menu Search
Close
Lecimy z ekstraklasy
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Lecimy z ekstraklasy

 

Wczorajszego wieczoru odbył się dla nas bardzo ważny mecz, który miał decydujące znaczenie dla przyszłości naszego klubu. Niestety, mimo ogromnych starań i wsparcia ze strony kibiców, nie udało nam się utrzymać w ekstraklasie. Jest to dla nas ogromna porażka i źródło ogromnego smutku i rozczarowania.
Mimo to, jako prawdziwi kibice Lechii, nie poddajemy się i jesteśmy zdeterminowani, by jak najszybciej wrócić na szczyt. Wiemy, że nasz klub ma potencjał i talent, by odnieść wiele sukcesów, dlatego też będziemy wspierać go we wszystkich możliwych sposobach.🇳🇬🇳🇬🇳🇬
Oto kilka zdjęć z wczorajszego meczu.
Drukuj
805

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top