User Menu Search
Close
Licytacja
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Licytacja

.

Witajcie!
Nie samymi psikusami człowiek żyje, i gdy wzywa potrzeba, dla równowagi, warto jest zrobić dobry uczynek. Ruszamy więc z serią aukcji, z których dochód przeznaczymy na wsparcie naszych Biało-Zielonych Braci, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Wiemy, że dobro wraca, czas działać.
Wielokrotnie pokazywaliśmy, że jesteśmy Rodziną, i to nie taką, z którą dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Jesteśmy Rodziną, która potrafi się wspierać i jednoczyć w ciężkich sytuacjach. Przyszedł czas, by pomóc części naszej Społeczności. Liczymy na Was!
Na licytacje przygotowaliśmy wiele gadżetów, pamiętających zamierzchłe czasy, oraz niemożliwych do nabycia. Jednorazowo będzie prowadzona tylko jedna aukcja, postaramy się jednak zachować ciągłość, tak by przy końcu jednej licytacji, rozpoczynała się następna. Warto pomagać.
# Aukcja 1
Na pierwszy rzut leci koszulka z autografem Conrado, z okresu „przejściowego” w Lechii. Totalny rarytas, nie do zdobycia. Rozpoczynamy od symbolicznej kwoty 19,45zł. Licytacja potrwa do niedzieli (17.09.2023), do godziny 12:00. Tego samego dnia rozpoczniemy kolejną licytację.
AVE ULG!
Cała Lechia Zawsze Razem!
Drukuj
91

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top