User Menu Search
Close
Maski, chusty i kominy ! Kupując - pomagasz !
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Maski, chusty i kominy ! Kupując - pomagasz !

Projektujemy, zapisujemy, zamawiamy, sprzedajemy - pomagamy !

Po maskach przyszedł czas na kibicowskie ,,,kominy" - część zysku zasili najprawdopodbniej kupno jonizatora do dezynfekcji pomieszczczeń szpitalnych. 

Nowy tydzień nowe wyzwania i na dzień dobry taki oto pomysł. Co to jest ? Projekt chusty komina który chcemy zrealizować na dniach. Teraz nasze pytanie podoba się ? Bylibyście zainteresowani jego kupnem ? Cena ok. 30 zł szt. Napiszcie co o tym myślicie czy może coś jeszcze poprawić ? Zysk że sprzedaży tym razem będzie podzielony. Część pieniążków będzie dodana do szmalu z masek i najprawdopodobniej wspomoże zakup urządzenia do jonizacji powietrza i dezynfekcji bakteryjnej pomieszczeń szpitalnych. Reszta wesprzeć ma remont naszego ośrodka, a dokładniej przystosowania łazienek i toalet dla osób niepełnosprawnych. Dodamy, że taki komin to nie tylko tarcza antywirusowa. Doskonale spisuje się jesienią zima jako ochrona podczas biegania, jazdy rowerowej czy choćby wycieczek pieszych. Równie dobrze może przydać się podczas meczów Miedzianki. Także zapraszamy osoby chętne. Komin wyprodukowany w całości w Polsce z polskich materiałów więc przy okazji wspieracie lokalnych przedsiębiorców. Piszcie w komentarzach kto byłby chętny

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odzew jest więc ruszamy z zapisami na kominy/husty. Co ważne zapisać możecie się TYLKO I WYŁĄCZNIE WPŁACAJĄC KASĘ NA PODANE KONTO ! Po wpłacie prosimy o informację na PW, że taka operacja została wykonana.

OPIS:
Komin wielofunkcyjny, doskonale chroni przed wiatrem, wilgocią i zimnem. Lekki, oddychający materiał. Szybko schnący, trzyma ciepło i odprowadza pot na zewnątrz podczas aktywności fizycznej. Produkt wyprodukowany oraz uszyty w całości w Polsce.

CENA 30 zł szt. - na wpłaty czekamy do 10.05.2020

Nr konta do wpłat :

Santander Bank
63 1090 2066 0000 0001 0546 7150

1. Po wpłacie informujemy na PW, że przelew został wykonany
2. Tytułem: imię i nazwisko, ilość
3. Czas oczekiwania ok 7 dni roboczych. Odbiór odbędzie się w ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica w podanych przez nas dniach oraz godzinach.

Możliwość wysyłki przy zamówieniu min. 5 szt. i dodatkowej wpłacie na przesyłkę w wysokości 15 zł.

Drukuj
189

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top