User Menu Search
Close
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Michał Żebrakowski piłkarzem Motoru

25-letni zawodnik pochodzi z Rzeszowa i przygodę z piłką rozpoczynał w tamtejszej Stali, gdzie zadebiutował w pierwszym zespole w 2014 roku. Następnie występował w Lechii Gdańsk, Siarce Tarnobrzeg, Arce Gdynia, Górniku Łęczna, Warcie Poznań oraz Wigrach Suwałki. W ostatnim z wymienionych klubów spędził trzy poprzednie sezony. W minionych rozgrywkach strzelił siedem bramek w 17 występach.

Ogółem Żebrakowski ma na swoim koncie po pięć meczów na poziomie Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski, 35 spotkań na zapleczu krajowej elity oraz 59 gier na drugoligowych boiskach. Nasz nowy snajper mierzy aż 193 cm wzrostu i waży 82 kg. W przeszłości zanotował trzy mecze i jednego gola w barwach reprezentacji Polski do lat 20. Michał, witamy w Motorze!

Cieszymy się z tego, że udało nam się sfinalizować ten transfer – przyznaje Stanisław Szpyrka, trener Motoru. – Michał to zawodnik z dużym potencjałem, który na pewno dobrze wkomponuje się w zespół. Jego mocne strony to przede wszystkim gra tyłem do bramki oraz utrzymanie piłki. Ponadto, jest piłkarzem o wysokich parametrach, który świetnie gra głową. Wierzymy, że pomoże walczyć drużynie o najwyższe cele i będzie regularnie trafiał do siatki – dodaje.

 

Żródło: https://motorlublin.eu/aktualnosci/michal-zebrakowski-pilkarzem-motoru

Drukuj
287

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top