User Menu Search
Close
Na młynie mural z Papieżem!
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Na młynie mural z Papieżem!

Na naszym stadionie, z boku trybuny Wschodniej, na której w normalnych warunkach znajduje się nasz młyn (ze względów sanitarno-logistycznych, na czas pandemii przenieśliśmy się na trybunę Południową), powstał wyjątkowy mural, wykonany przez Torfiorzy! Mural mogli już zobaczyć uczestnicy dzisiejszego meczu z Koroną Kielce, rozgrywanego niestety bez publiczności.

Przedstawia on podobiznę wielkiego Polaka i Patrona Miasta Bełchatowa - Papieża Jana Pawła II, wraz z Jego wymownym cytatem o piłce nożnej! Całośc dopełniają herby: naszego klubu i naszego Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze".

Autorami muralu są najzagorzalsi kibice GKS-u, wywodzący się z właśnie z młyna.

Mural jest wyrazem naszego szacunku dla Ojca Świętego w czasach, gdy lewicowe środowiska próbują po latach zmieszać Go z błotem i podważyć Jego dorobek i autorytet, wysuwając wobec Niego niesprawiedliwe oskarżenia.

Mural nie mógłby powstać, gdyby nie pomoc firmy Tech-Bud sp z.o.o., której dziękujemy za udostępnienie rusztowania!

Praca została sfinansowana ze środków programu KIBICE RAZEM, współfinansowanego przez Miasto Bełchatów. 
 

Drukuj
1541

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top