User Menu Search
Close
,,Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych"
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

,,Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych"

11.09.2020 MIEDŹ LEGNICA – Resovia Rzeszów 4:0

Mecz Miedzi z Resovią był wyjątkowy pod kilkoma względami. Zaczniemy od strony kibicowskiej. I to od tej bardzo przykrej zarówno dla kibiców Miedzi jak i rodziny zmarłego kolegi po szalu. Kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem pożegnaliśmy naszego brata ,,Filipka”. Mnóstwo ludzi na pogrzebie w tym delegacje kibiców z Wrocławia, Bielsko Białej, Żar, Jeleniej Góry czy choćby z Rzeszowa. Mnóstwo rac i chwile refleksji. Oczywiście nie można było zapomnieć o tej jak by nie było przykrej sytuacji podczas piątkowego spotkania. I tak przed rozpoczęciem meczu minuta ciszy ku pamięci Filipa i pierwsze 21 min bez dopingu. Dlaczego akurat tyle? W takim wieku zmarł nasz przyjaciel i w ten sposób legniccy kibice postanowili upamiętnić jego osobę - ,,Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych – do zobaczenia przyjacielu”

Teraz bardziej optymistycznie. Co cieszy? To, że po 21 minutach na legnicki stadion wrócił doping z prawdziwego zdarzenia. Około 400 osób na najbardziej fanatycznej trybunie C, ponad 2500 na całym stadionie. W końcu wyglądało to tak jak wyglądać powinno. Głośny doping, który momentami przenosił się na wszystkie sektory z Sektorem Rodzinnym włącznie to musiało się podobać i się podobało. Co warto dodać to to, że mimo bezsensownych decyzji naszych dzielnych stróżów prawa, którzy mecz ten uznali za spotkanie podwyższonego ryzyka, na trybunach zasiedli również kibice gości. Blisko 70 osób z Sovii zajęło miejsca tuż obok legnickich kibiców. To chyba tyle jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie.

Piłkarsko Miedź ponownie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie. Walka, walka, walka to hasło idealnie wkomponowało się w jak by nie było nowy legnicki team. Oby tak dalej Panowie, a jesteśmy pewni, że będzie dobrze! Świetna gra całego zespołu, poukładana, sensowna, z głową – było naprawdę dobrze. Teraz tylko utrzymać taką formę, a naprawdę można patrzyć w przyszłość z optymizmem. Hat-trick Romana do tego kolejna bramka Zapolnika i obydwaj Panowie znajdują się na czele tabeli strzelców 1 ligi. Kiedy pamiętacie taką sytuację? W końcu mamy ofensywę, której bać powinni się wszyscy w 1 lidze. Mało? 3 zawodników Miedzi w team 3 kolejki 1 ligi, bramka Romka bramką kolejki. Trzeba powiedzieć szczerze - jest moc w tej drużynie! Trzeba również przyznać, że na brawa zasługuje tutaj cały zespół. Grajcie Panowie dalej swoje, a będzie dobrze!

26.09 WSZYSCY widzimy się na stadionie im. Orła Białego! Pokażmy, że jesteśmy 12 zawodnikiem w tym zespole! Z kibicowskim pozdrowieniem - Tofel - HEJ MIEDŹ !

Fotki pochodzą od

NI-FO Marcin Folmer

Miedź Legnica

Nati Natalie

#KibiceRazemML #1Liga

Drukuj
100

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top