Nierówna walka 9 na 11
Jagiellonia Białystok

Liga

Po dwóch porażkach z rzędu, Jagiellonia wyszła w bojowych nastrojach na mecz z Radomiakiem.
Przy ponad 9 tysiącach własnych kibiców zawodnicy chcieli się zrehabilitować za ostatnie niepowodzenia.
Mecz zaczęli bardzo dobrze, a w 12 minucie spotkania Jagiellończycy wyszli na prowadzenie i dalej kontrolowali grę.
Wszystko układało się po myśli do 41 minuty spotkania, kiedy to sędzia Jakubik pokazał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę obrońcy Jagi - Skrzypczakowi.
Od tego momentu goście z Radomia stali się drużyną przeważającą.
Po godzinie gry był remis 1-1 po wykorzystanym rzucie karnym, podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym przez obrońcę Jagi.
W 70 minucie gry kolejną czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Jagi, tym razem Andrzej Trubeha, przez co żółto-czerwoni musieli grać już w dziewięciu.
Radomiak atakował, a Jagiellończycy bronili się.
Niestety w doliczonym czasie gry, goście strzeli bramkę i ostatecznie wygrali 2-1.

Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom 1:2 (1:0)

Bramki: Marc Gual 12′ – Filipe Nascimento 63′ (k), Maurides 90′

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović – 25. Bogdan Țîru, 72. Mateusz Skrzypczak, 5. Bojan Nastić – 14. Tomáš Přikryl, 26. Martin Pospíšil (63, 6. Taras Romanczuk), 22. Oliwier Wojciechowski (46, 8. Nené), 28. Marc Gual (56, 74. Andrzej Trubeha), 10. Fedor Černych (84, 77. Wojciech Łaski), 27. Bartłomiej Wdowik – 11. Jesús Imaz (84, 9. Bartosz Bida).
Radomiak: 1. Gabriel Kobylak – 30. Mateusz Grzybek (79, 5. Dariusz Pawłowski), 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz – 9. Leândro, 23. Filipe Nascimento (71, 35. Daniel Łukasik), 10. Roberto Alves, 2. Thabo Cele (84, 97. Dominik Sokół), 20. Luís Machado (46, 7. Lisandro Semedo) – 13. Maurides.