Nigdy się nie poddawaj
Jagiellonia Białystok

Liga

W niedzielne południe na Stadionie Miejskim w Białymstoku, z okazji ósmej kolejki piłkarskiej ekstraklasy spotkały się drużyny Jagiellonii Białystok i Radomiaka Radom.
Mecz rozpoczął się po myśli gości. Już w trzeciej minucie wyszli na prowadzenie, a po kwadransie gry było 0-2.
Jagiellonia nie załamała się tylko konsekwentnie walczyła o zmianę wyniku.
W 27 minucie bramkę kontaktową zdobył Imaz, a w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał Naranjo.
Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy na prowadzenie Jagiellonię wyprowadził Pululu.
Na szczęście nic do siatki już nie wpadło i Jagiellonia zgarnęła kolejne trzy punkty.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 3:2 (2:2)
Bramki: Imaz 27'; Naranjo 45'; Pululu 46' - Pedro Henrique 3', 13'.

Jagiellonia: Zlatan Alomerovic - Michal Sacek, Mateusz Skrzypczak, Adrian Dieguez, Bartłomiej Wdowik - Dominik Marczuk (65. Kristoffer Hansen), Taras Romanczuk, Nene (82. Dusan Stojinovic), Jose Naranjo (82. Tomasz Kupisz) - Jesus Imaz (90+3 Wojciech Łaski), Afimico Pululu (65. Jarosław Kubicki).

Radomiak: Albert Posiadała - Damian Jakubik, Raphael Rossi (45. Mateusz Cichocki), Mike Cestor, Dawid Abramowicz - Lisandro Semedo (63. Michał Kaput), Christos Donis (62. Rafał Wolski), Luizao, Frank Castaneda (72. Edi Semedo), Luis Machado - Pedro Henrique (72. Leandro Rocha).