User Menu Search
Close
Ośrodek w Poznaniu otwarty!
Adrian Byłeń
/ Kategorie: Kibice Razem

Ośrodek w Poznaniu otwarty!

Otwarcie Ośrodka KIBICE RAZEM Lech Poznań, 30 października 2015 r.

Otwarcie ośrodka miało miejsce w ostatni piątek 30 października przy ul. Gdańskiej 1. Oczywiście pisząc "ośrodek" mamy tym razem na myśli dosłownie inaugurację nowego lokalu dla działalności projektu KIBICE RAZEM w Poznaniu. Wcześniej ośrodek funkcjonował bardziej w sferze organizacyjnej angażując się od czerwca m.in. w takie projekty jak: turnieje patriotyczne, objęcie patronatu nad WL Ligą czy udział w II edycji ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej KIBICE RAZEM w Warszawie. Teraz koordynatorzy z Poznania już od dzisiaj zapraszają do swojej siedziby na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

 

Oficjalne, uroczyste otwarcie miało odbyć się w tym samym terminie, co piątkowa inauguracja funkcjonowania lokalu, jednak ze względu na wiele głosów zaproszonych osób dotyczących kolizji terminu z planami wyjazdowymi z racji Dnia Wszystkich Świętych, koordynatorzy postanowili o przesunięciu terminu na drugą połowę listopada. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do śledzenia stron KIBICE RAZEM, na których na pewno pojawi się dokładna informacja o planowanym otwarciu.

 

Sytuację skomentował obecny na piątkowym spotkaniu Koordynator Centralny projektu Dariusz Łapiński.

 

KR Lech PoznańZgodnie z założeniami projektu KIBICE RAZEM na rok 2015 to jest trzeci ośrodek w tym roku, a dziewiąty ogólnie w projekcie. Bardzo się cieszę, że udaje nam się uruchomić projekt w tak silnym kibicowsko mieście, jakim jest Poznań. Mieliśmy tu do pokonania kilka trudności, dlatego świetnym pomysłem jest rozpoczęcie działalności ośrodka od małego, wewnętrznego spotkania w gronie osób, które bezpośrednio przyczyniły się do jego powstania.

 

W piątkowy wieczór odbyło się wewnętrzne otwarcie, na które przybyły osoby zaangażowane w powstawanie i remont poznańskiego KR-u. Jak mówią koordynatorzy Marcin i Paweł - Na huczną inaugurację przyjdzie jeszcze czas. Jesteśmy jednak niecierpliwi i już dziś rozpoczęliśmy odliczanie dni do oficjalnej prezentacji wyremontowanego ośrodka.

 

Czas na oficjalne przecinanie wstęgi, uściski rąk i wywiady dla prasy nadejdzie już niebawem. Oficjalne otwarcie z pompą i rzeszą zaproszonych gości zaplanowane jest na drugą połowę listopada. Ale warto podkreślić, że już od poniedziałku ośrodek zaczyna normalne funkcjonowanie. To ważne, bo wiele akcji można oczywiście zrealizować bez przysłowiowego dachu nad głową, ale posiadanie własnej siedziby wiele ułatwia. - dodał Łapiński.

 

KR Lech PoznańPierwsi kibice odwiedzili poznańskie KR w sobotnie przedpołudnie podczas meczu Wiary Lecha z Wartą Śrem.

 

Do ośrodka Kibice Razem-Lech Poznań zapraszamy od poniedziałku od piątku w godzinach 9:00 do 17:00. Ośrodek będzie otwarty także podczas domowych meczów seniorskiej i juniorskiej Wiary Lecha.

 

 

 

 

 

 

Drukuj
4099

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top