User Menu Search
Close
[EasyDNNnews:IfExists:Event]
[EasyDNNnews:IfExists:EventRegistration][EasyDNNnews:EventRegistration:RegisterButton][EasyDNNnews:EndIf:EventRegistration] [EasyDNNnews:IfExists:Payment][EasyDNNnews:Price][EasyDNNnews:EndIf:Payment] [EasyDNNnewsLocalizedText:Eventdate]: [EasyDNNnews:EventDate] [EasyDNNnewsLocalizedText:ExportEvent] [EasyDNNnews:IfExists:EventLocation]

[EasyDNNnewsLocalizedText:EventLocation]: [EasyDNNnews:EventLocation]

[EasyDNNnews:EndIf:EventLocation] [EasyDNNnews:IfExists:EventRegistration]
  • [EasyDNNnewsLocalizedText:NumberOfAttendants]: [EasyDNNnews:EventRegistration:NumberOfAttendants]
  • [EasyDNNnewsLocalizedText:MaxNumberOfTickets]: [EasyDNNnews:EventRegistration:MaxNumberOfTickets]
  • [EasyDNNnewsLocalizedText:NotUsedTickets]: [EasyDNNnews:EventRegistration:NotUsedTickets]
  • [EasyDNNnews:IfExists:Payment]
  • [EasyDNNnewsLocalizedText:Price]: [EasyDNNnews:Price]
  • [EasyDNNnews:EndIf:Payment]
[EasyDNNnews:EventRegistration:InfoMessage] [EasyDNNnews:EndIf:EventRegistration] [EasyDNNnews:IfExists:EventSignUp]

[EasyDNNnewsLocalizedText:AreYouGoing]

[EasyDNNnews:SignUpActionBar]
[EasyDNNnews:EndIf:EventSignUp]
[EasyDNNnews:EndIf:Event]
Kibice Razem
/ [EasyDNNnewsLocalizedText:Categories]: [EasyDNNnews:Categories]

O naszym Ośrodku...

„Kibice Razem” Arki Gdynia swoją działalnością dają dowód na to, jak prawdziwe uczucie do barw klubowych może wpływać na dobro wspólnoty. W ciągu minionego roku ta gdyńska inicjatywa pokazała, jak znacząco można zmieniać otaczającą rzeczywistość.
We wrześniu 2022 roku miasto Gdynia stało się świadkiem wyjątkowego festynu charytatywnego. W atmosferze muzyki i życzliwości zbierano środki dla trzech kibiców potrzebujących wsparcia. Wystąpili znani muzycy, tacy jak Liber czy Farba. Całość uświetnili zawodnicy pierwszego zespołu Arki Gdynia. Podczas festynu udało się zebrać ponad 30.000 zł!
W listopadzie przed spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała organizacja wsparła gdyńskie hospicjum „Bursztynowa Przystań”. Akcje takie jak Żółto-niebieski Mikołaj pokazały, że kibice Arki nie są obojętni na ludzkie potrzeby.
Maj 2023 roku z kolei zapisał się w pamięci głównie dzięki wyjątkowemu meczowi z ŁKS Łódź. Nie były to tylko emocje sportowe. Przygotowania do tego wydarzenia trwały miesiącami, zaś samo wydarzenie zostało wzbogacone o różnorodne atrakcje. Akcje charytatywne, zabawy dla dzieci, warsztaty z pierwszej pomocy - to wszystko przyciągnęło rekordową liczbę kibiców, w tym fan cluby z różnych zakątków Pomorza.
Akcja "Podaruj Pluszaka dla Dzieciaka i Zwierzaka" zdobyła serca nie tylko najmłodszych. Zebrane misie trafiły do miejsc, gdzie przyniosą najwięcej radości - szpitali, hospicjów i schronisk. I choć piłkarska drużyna Arki miała swoje lepsze i gorsze chwile, zaangażowanie w dobro wspólne stało się wyznacznikiem tego sezonu.
Lato przyniosło kolejne okazje do świętowania. Czerwcowy festyn „Żółto-niebieska Cisowa” był triumfem sportu i integracji. Lipiec stał się miesiącem wsparcia dla młodego kibica Konrada, dla którego zorganizowano charytatywny turniej piłkarski oraz dodatkowe zbiórki. Miniony rok to 12 miesięcy ciężkiej pracy, zaangażowania i niesamowitej energii, dzięki której wspierano innych. Działań, które przypominają nam wszystkim, że prawdziwa siła drzemie w jedności.
Drukuj
624

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top